Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Новини МНАУ

Новини Миколаївського національного аграрного університету
 1. Бінарна лекція з бухгалтерського обліку

  Карантин диктує нам свої правила, але науковці їх використовують з користю та задля здійснення якісного освітнього процесу. Так, 24 листопада доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри обліку та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту Теловатою Марією Теодозіївною та доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри обліку і оподаткування Миколаївського національного аграрного університету Дубініною Мариною Вікторівною проведено бінарну лекцію для здобувачів вищої освіти 2-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» на тему «Рахунки бухгалтерського обліку та подвійний запис. Класифікація і План рахунків бухгалтерського обліку». Захід нарахував  більше 75 учасників, серед яких – здобувачі вищої освіти вищезазначених закладів освіти, зокрема й іноземні, науково-педагогічні працівники кафедр, декани факультетів. 

  Професор Теловата М.Т. та професор Дубініна М.В. виклали лекційний матеріал, постійно дискутуючи та залучаючи до обговорення здобувачів. Така форма подання лекційного матеріалу не лише виконує функцію активного лекційного заняття, але й формує культуру дискусії, навчає слухачів інтерпретації та порівнянню отриманої інформації, а також сприяє більш ефективному її засвоєнню. Бінарність викладання матеріалу дозволила наповнити зміст теми заняття цікавими прикладами, відомими висловами, бліц-завданнями.

  Дійсно, бухгалтерські рахунки та подвійний запис є надзвичайним явищем у бухгалтерському обліку – простим та складним одночасно! Так, відомий німецький письменник Освальд Шпенглер вважав, що лише три особи дійсно змінили світ: Колумб, Коперник та Лука Пачолі. Дякуємо нашим шановним лекторам, які так чудово подали інформацію, що відтепер бухгалтерські рахунки стали справжніми друзями майбутніх обліковців! Дякуємо слухачам лекції за активність, адже, за відгуками, їм дійсно сподобалося!


 2. Щиро вітаємо колежанку Полторак Анастасію Сергіївну з отриманням диплома доктора економічних наук!

  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від  24.09.2020 року № 1188 «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства» доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Полторак Анастасії Сергіївні було присуджено науковий ступінь доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит» та видано диплом доктора економічних наук.
  Шановна Анастасіє Сергіївно! Ректорат університету та науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро Вас вітають із цією подією! Прийміть найщиріші побажання з нагоди присвоєння наукового ступеня доктора економічних наук! Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершин та втілення у життя наукових ідей! Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх! 3. Вдосконалення знань із податкового обліку

  23 листопада 2020 року студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» 4 курсу в межах роботи студентського наукового гуртка «Облік і звітність в оподаткуванні» прослухали цікавий, а головне корисний вебінар від цифрового видавництва MCFR та вищої школи Головбуха на тему «Топ 6 «популярних» податкових правопорушень: перевірте, чи не припускаєтесь».

  На вебінарі виступала лектор, Олена Сердюк, експерт МСFR Головбуха та кандидат економічних наук, яка розповіла про 6 найбільш розповсюджених податкових правопорушень, а саме: що таке нереальні операції, до чого може привести відсутність первинних документів, не розподілення вхідного ПДВ між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями, не нарахування «компенсувальних» ПДВ-зобов’язань, невчасна реєстрація податкових накладних, несписання безнадійної кредиторки. У програмі було повністю розкрито дані питання, а також лектор детально пояснила шляхи уникнення помилок, які податківці частіше за все фіксують при перевірках.

  Окрім отриманої користі від змісту вебінару, кожнен зареєстрований учасник отримав сертифікат про закінчення курсу. Приємно, що студенти нашого університету використовують нові можливості для навчання та наукової діяльності навіть в умовах змішаної форми навчання. До того ж, це можливість навчитися новому у лекторів авторитетних видань нашої країни, а також відкрити для себе новий погляд на проблеми податкового обліку з боку професіоналів.
 4. Наказом Міністерства молоді та спорту України

  Наказом Міністерства молоді та спорту України № 2542 від 12.11.2020 року присвоєно спортивне звання «Майстер спорту України з веслування академічного» Боровику Юрію Олександровичу та Іванцову Дмитру Олеговичу які зробили вагомий внесок у досягнення українського спорту, ставши бронзовими призерами чемпіонату Європи в 2020 році.

  Щиро вітаємо наших здобувачів вищої освіти І курсу бакалаврату за спеціальностями 122 «Комп’ютерні науки», 162 «Біотехнології та біоінженерія». Бажаємо подальших перемог! 5. Підтримка сільського господарства України.

   На кафедрі економіки підприємств відбулася робоча нарада в рамках проєкту двостороннього співробітництва UFMD Ukrainian Farm Management Data, за участю професора університету прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф Ральфа Шлаудерера. 

  UFMD має на меті підтримати розвиток сільського господарства в Україні шляхом надання відповідних даних щодо управління господарствами та впровадження їх у навчальний та науковий процес.

  Координатор проєкту від МНАУ доцент кафедри економіки підприємств Христенко Ольга
 6. Профі-старт кафедри іноземних мов триває

   


  Триває робота Школи вибору професії «Профі-старт: стань успішним!» на кафедрі іноземних мов МНАУ.

  Знання іноземної мови є одним із атрибутів ділового іміджу. Замислитесь: володіння інформацією цінується в будь-якій професії. Маючи доступ до іноземних медіа, журналів та книг, розуміючи їх зміст, ви вже стаєте конкурентоспроможними. Звичайно, можна скористатися послугами перекладача. Але бувають такі життєві ситуації, коли навіть техніка підводить. А знання завжди з вами! 

  Вчиться! Пізнавайте світ! Якщо хочете жити краще завтра – вдосконалюйте себе вже сьогодні! 7. Нормативні вимоги для проміжного та підсумкового контролю з дисципліни «Фізичне виховання» у І-му семестрі 2020-2021 н.р.
 8. Ранкова гігієнічна гімнастика
  Викладачі кафедри фізичного виховання Миколаївського НАУ пропонуюсь долучитись до здорового способу життя під час карантину, тримаємо себе в тонусі кожного дня!

 9. «Профі-Старт: стань успішним!»

  В рамках програми Школи вибору професії «Профі-Старт: стань успішним!»,  випускники ЗЗСО Казанківського району, які навчаються на різних спеціальностях університету, поділилися своїми враженнями, чому саме вони вступили до Миколаївського НАУ. 


 10. Практичне заняття із дисципліни «Декоративна дендрологія та квітникарство»

  Практичне заняття із дисципліни «Декоративна дендрологія та квітникарство» для магістрів 1 курсу проведено викладачами кафедри рослинництва та садово-паркового господарства О.А. Коваленко, Л.Г. Хоненко  та В.Г. Миколайчук на базі скверу ім. Макарова та території біля корпусу №1. Магістри ознайомилися із видовим складом деревних порід, що використані для озеленення, засвоїли методики оцінки декоративності та визначення аварійності деревних рослин. 

   

Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)