Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Новини МНАУ

Новини Миколаївського національного аграрного університету
 1. Екскурсія для учнів 9-11-их класів закладів середньої освіти Снігурівки
  19 березня 2019 року науково-педагогічними працівниками кафедри виноградарства та плодоовочівництва було організовано екскурсію для учнів 9-11-их класів Снігурівських ЗОШ І-ІІІ ступенів до Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного коледжу МНАУ. Мета екскурсії: ознайомлення зі спеціальностями університету та коледжу, матеріально-технічною базою, оснащенням навчальних аудиторій та навчально-наукових лабораторій, умовами проживання студентів у гуртожитку, предметами для складання ЗНО, необхідними документи для вступу на обрані спеціальності та можливостями працевлаштування після завершення навчання тощо.
  Перед учнями виступили декан факультету довузівської підготовки Ігор Михайлович Марценюк, заступник директора Технолого-економічного коледжу Людмила Леонідівна Сідлецька, які розповіли про особливості вступної кампанії 2019 року та відповіли на поставлені запитання. Декан факультету агротехнологій Антоніна Вікторівна Дробітько та завідувачі кафедр факультету ознайомили учнів із методикою проведення аудиторних занять та науковою роботою студентів.
  НПП факультету агротехнологій університету побажали випускникам Снігурівських ЗОШ І-ІІІ ступенів успішно скласти ЗНО 2019 року та запросили до вступу в Миколаївський національний аграрний університет та Технолого-економічний коледж МНАУ.
 2. Академічна мобільність
  Згідно з договором про співпрацю Миколаївського національного аграрного університету із Таврійським державним агротехнологічним університетом та на підставі рішення конкурсних комісій з відбору студентів для участі в програмах академічної мобільності, для навчання в МНАУ було направлено студентів ТДАУ факультету агротехнологій та екології Нєжнову Галину Сергіївну та механіко-технологічного факультету Пінжаєву Лілю Серверовну з 18 березня по 22 березня 2019 року. 
  До ТДАУ на навчання поїхали студенти МНАУ, зокрема студент факультету агротехнологій Свістельник Юрій та студент інженерно-енергетичного факультету Васильєв Олександр.
  Наших гостей привітно зустрів ректор МНАУ академік Шебанін В’ячеслав Сергійович. Під час спілкування з ректором студенти обговорили питання освітнього процесу, виробничої практики та впровадження дуальної освіти в університетах.
  Під час навчання здобувачі вищої освіти будуть не тільки відвідувати лекції та практичні заняття, а й ознайомляться із матеріально-технічною базою, візьмуть участь у студентській науковій конференції та культурному житті університету та міста.
 3. Досвід успішної територіальної громади Чернівецької області
  Досвід однієї з найуспішніших в Чернівецькій області територіальних громад – Мамаївської – розглянули здобувачі вищої освіти факультету менеджменту та обліково-фінансового під час проведення відкритої лекції на тему: «Децентралізація в Україні: від теорії до практики». Лектором була Кравчук Л.С., кандидат економічних наук, доцент, начальник відділу інвестицій та муніципального розвитку Мамаївської ОТГ Чернівецької області.
  Кравчук Л.С. розповіла про соціально-економічний розвиток громади, її інвестиційні проекти, інноваційні підходи до управління.
  Із зацікавленістю здобувачі вищої освіти переглянули відеоролик про Фестиваль тюльпанів, ініційованим Мамаївською ОТГ.
  Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки висловлюють щиру подяку Кравчук Л.С. та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!


 4. Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент природоохоронної діяльності»
  Здобувачі вищої освіти обліково-фінансового факультету взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Менеджмент природоохоронної діяльності».
  Чабаненко Олена й Частоколяний Богдан взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на базі Одеського державного екологічного університету й були нагороджені почесними грамотами за високі наукові досягнення з менеджменту природоохоронної діяльності, а також сертифікатами учасників науково-практичної конференції. 
  Тематика дослідження авторів пов’язана з оцінкою передумов й особливостей сталого розвитку. Науковий керівник – старший викладач кафедри обліку і оподаткування, к.е.н. Бобровська Надія Володимирівна.
  Бажаємо здобувачам вищої освіти успіхів і нових наукових ідей.


  Деканат обліково-фінансового факультету

 5. Регіональний форум «Миколаївщина на шляху до сталого розвитку»
  Науково-педагогічні працівники й здобувачі вищої освіти обліково-фінансового факультету взяли участь у Регіональному форумі «Миколаївщина на шляху до сталого розвитку», який відбувся 15 березня 2019 року за участі громад Миколаївської області. 
  Роботу Регіонального форуму було проведено за трьома основними секціями: 
  - «Партнерство заради сталого розвитку»;
  - «Сталий розвиток міст і громад»; 
  - «Відповідальне споживання та виробництво».
  Основна тематика Регіонального форуму: «Досвід реалізації проектів розвитку громад», «Досвід партнерства та підтримки», «Громадська активність – запорука якісних змін», «Принципи сталого розвитку на виробництві», «Альтернативні види енергії, зелена енергетика, енергоменеджмент» тощо. 
  У межах реалізації засад сталого розвитку здобувачами вищої освіти обліково-фінансового факультету було підготовлено 58 міні-проектів, які включали 17 глобальних цілей сталого розвитку. Координатор конкурсу міні-проектів від університету – доцент Довгаль Олена Валеріївна. 
  Під час проведення Регіонального форуму було проведено бліц-вікторину «Цілі сталого розвитку у нашому житті», обговорення й дискусії.
  Дякуємо усім учасникам й організаторам за проведений захід, а також координатору проекту ПРООН в Миколаївській області Гвоздь Тетяні. 
  Отримання знань є запорукою підвищення рівня соціальної та екологічної свідомості суспільства на шляху до сталого розвитку.  Деканат обліково-фінансового факультету    

 6. Дайджест МНАУ №288
  [youtube src="/o0CG5x33Ke0"/]

  У цьому випуску Ви побачите!
  • У Миколаївському НАУ відбулася урочиста програма з нагоди святкування 8 березня.
  • Студентська молодь привітала працівниць адміністративно-господарської частини зі святом всіх жінок.
  • Для учнів ЗОШ №56 м.Миколаєва було організовано екскурсію до Миколаївського НАУ.
 7. Кафедра менеджменту та маркетингу тісно співпрацює із Миколаївською загальноосвітньою школою № 56
  28 лютого учнів Миколаївської загальноосвітньої школи №56 радо зустріли науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту та маркетингу.
  Декан факультету довузівської підготовки Ігор Михайлович Марценюк ознайомив абітурієнтів із правилами вступу до закладів вищої освіти України, розповів про відмінності відкритих та небюджетних конкурсних пропозицій, можливості навчання за бюджетні кошти та пільгові умови вступу.
  Представники консультаційного центру при приймальній комісії Миколаївського національного аграрного університету провели роз’яснювальну роботу щодо процедури реєстрації, підготовки документів, обрання предметів та оформлення реєстраційної картки. У результаті на зовнішнє незалежне оцінювання було зареєстровано 47 учнів випускних класів Миколаївської ЗОШ №56.
  Викладачі кафедри менеджменту та маркетингу розкрили особливості професій менеджера, керівника підприємств та організацій, управителя з адміністративної діяльності.
  Студентський декан факультету менеджменту Деменкова Наталія розповіла учням про можливість проходження виробничої практики та навчання за кордоном.
  До профорієнтаційної роботи були залучені здобувачі вищої освіти, члени студентського активу факультету менеджменту, учасники команди КВК Касабян Сергій, Рожко Кирило та Настасюк Олександр. Вони занурили учнів у творчий світ студентського життя, наголосили переваги навчання у Миколаївському національному аграрному університеті.
  Доцент кафедри менеджменту та маркетингу Рябенко Галина Миколаївна ознайомила майбутніх абітурієнтів із матеріально-технічною базою університету, провела екскурсію навчальними корпусами. Під час екскурсії закладом учні ознайомилися з історією університету, побачили навчальні аудиторії, лабораторії, спортивну та атлетичну зали, відвідали музей.
  Приємним завершенням зустрічі стало частування учнівської молоді у студентській їдальні.
  Кафедра менеджменту та маркетингу Миколаївського національного аграрного університету дякує за співпрацю адміністрації школи та класних керівників випускних класів. Бажаємо успіхів учнівській молоді у складанні ЗНО та здобутті омріяної професії.


  [youtube src="/5hod9GPDdY8"/]
 8. Дружня підтримка мешканців Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів
  15 березня колектив Миколаївського національного аграрного університету завітав до своїх давніх друзів – мешканців Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів аби поспілкуватися та передати мешканцям притулку «солодкий привіт». Молодь із задоволенням поспілкувалася із людьми поважного віку. Директор закладу Володимир Власов особисто подякував науково-педагогічному та студентському колективу МНАУ за небайдужість і постійну підтримку. 


   

 9. Зустріч старшокласників ЗОШ №12 зі своїм успішним майбутнім у МНАУ!
      Учнівська молодь ЗОШ №12 міста Миколаєва завітали до Миколаївського національного аграрного університету, щоб обрати майбутню професію разом!
  Старшокласники взяли участь у професійному тренінгу, отримали консультацію щодо умов вступу до університету у 2019 році, ознайомилися з унікальними пропозиціями  здобуття вищої освіти  у Миколаївському НАУ.
      Продовженням зустрічі була екскурсія університетом: сучасні комп’ютерні лабораторії, лекційні аудиторії, музей університету, навчальний банк та навчальна бухгалтерія.
  Різноманіття спеціальностей та якісна вища освіта у Миколаївському національному аграрному університеті є основою успішного професійного майбутнього випускників шкіл!

  З побажаннями успіхів 
  кафедра обліку і оподаткування МНАУ


 10. Шевченківські читання
  У березні з нагоди 205-ої річниці від дня народження Т.Г. Шевченка у святковій залі Миколаївського національного аграрного університету традиційно відбулися Шевченківські читання, на які зібралися науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти – поціновувачі шевченківського слова. 
  Проректор із виховної роботи, доктор педагогічних наук, доцент кафедри українознавства Наталія Шарата привітала всіх небайдужих до українського слова, вручила грамоти переможцям І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г. Шевченка та І етапу мовного конкурсу імені П. Яцика.  Здобувачі вищої освіти декламували вірші Великого Кобзаря, а також авторські вірші, вкладаючи в них усю душу. Заслухавши усі виступи, журі визначило переможців.
  Так, з-поміж здобувачів вищої освіти університету призові місця розподілено таким чином:
  І місце – Каблуча Юлія (здобувач вищої освіти групи Ф2/1), Дьяченко Віталіна (здобувач вищої освіти групи ХТ1/1);


  ІІ місце – Настасюк Олександр (здобувач вищої освіти групи МЕН2/2), Ярошенко Анастасія (здобувач вищої освіти групи Ф2/1), Жук Дмитро (здобувач вищої освіти групи Т2/2), Шишлов Ілля (здобувач вищої освіти групи Ен1/1м);
  ІІІ місце – Бідочка Інна (здобувач вищої освіти групи МЕН3/1), Селіна Лілія (здобувач вищої освіти групи Т1/2), Ананевич Наталія (здобувач вищої освіти групи Б3/1).  З-поміж студентів Технолого-економічного коледжу призові місця розподілено таким чином:
  І місце – Павлова Світлана (здобувач вищої освіти групи Б1/1), Медведєва Аліна (здобувач вищої освіти групи ФП1/1);


  ІІ місце – Швидкий Артем (здобувач вищої освіти групи Р1/1);

  ІІІ місце – Дідюк Альона (здобувач вищої освіти групи Б1/1).

  Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам заходу за чудові виступи!


Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)