Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Новини МНАУ

Новини Миколаївського національного аграрного університету
 1. Тренінг за участю А. Арістакесяна
  14 лютого 2019 року на факультеті менеджменту відбувся тренінг для здобувачів вищої освіти за участю А. В. Арістакесяна. Основна вправа тренінгу «Зіпсований телефон» була спрямована на демонстрацію механізму створення комунікацій, виявлення чинників, що впливають на відтворення інформації. У ході тренінгу здобувачі вищої освіти активно взаємодіяли один із одним та із гостем, що поділився власним досвідом роботи зі студентами в Університеті прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф.
  Тренінг, що відбувся, дозволив здобувачам вищої освіти поглибити власні знання та навички із менеджменту, а також ознайомитися із особливостями механізмів створення комунікацій та відтворення інформації, що вивчають студенти найкращих університетів Європи.  Факультет менеджменту щиро вдячний А. В. Арістокесяну за візит та цінні знання та сподівається на подальшу співпрацю у ході реалізації спільних проектів.


 2. Вручення дипломів магістрам з обліку і оподаткування заочної форми навчання
  15 лютого 2019 року відбулася урочиста подія на обліково-фінансовому факультеті – вручення дипломів магістрам з обліку і оподаткування заочної форми навчання!
  На урочистому заході були присутні: проректор, доктор педагогічних наук, доцент Шарата Наталія Григорівна, декан обліково-фінансового факультету, професор Вишневська Ольга Миколаївна, завідувач випускової кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук, доцент Козаченко Лілія Анатоліївна, заступник декана з навчальної роботи, кандидат економічних наук, доцент Стамат Вікторія Михайлівна. Підтримати й привітати магістрів з обліку і оподаткування прийшли науково-педагогічні працівники кафедр факультету, співробітники університету, здобувачі вищої освіти, батьки й рідні.
  За підсумками державної атестації присвоєно кваліфікацію магістра з обліку і оподаткування 79-ом здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня, 7 здобувачів вищої освіти отримали дипломи з відзнакою.
  Лунали привітання від партнерів випускової кафедри обліку і оподаткування Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік».
  «Лишайтеся лідером і надалі – працюйте, навчайтеся, упевнено крокуйте кар’єрними сходами. А ми підтримаємо Вас у всіх починаннях!» – директор газети О.М. Бондаренко.
  Відмінники навчання отримали грамоти, подарунки й сертифікати на безкоштовне отримання доступу до сайту редакції газети. Дякуємо за співпрацю й привітання магістрів з обліку і оподаткування.
  «Шановні наші магістри! Бажаємо Вам веселих подій й родинного щастя! Нехай кошик Ваших бажань тільки наповнюється! Бажаємо жити в любові, берегти своїх батьків, своїх рідних! Бажаємо Вам чудового майбутнього, у якому у Вас обов’язково буде час згадати про своїх друзів, про свій університет, частиною історії якого Ви стали. Подякуйте своїм рідним, своїм батькам. І пам’ятайте, родина – це єдине, що залишиться з Вами на все Ваше життя. Бережіть себе й своїх рідних. Здоров’я й Миру Вам і Вашим рідним» – зазначила Вишневська Ольга Миколаївна.
  З чудовим святом магістрів привітали здобувачі факультету культури й виховання.
  Деканат обліково-фінансового факультету

 3. День Святого Валентина
  Щороку студенти Миколаївського національного аграрного університету із задоволенням готують низку святкових заходів до Дня Святого Валентина. Цього року молодь здивувала науково-педагогічних працівників новим флешмобом, у якому зізналася у коханні своїм викладачам.
  Вже традиційним є проведення благодійного ярмарку у межах святкування Дня закоханих. Молодь презентувала випічку та смаколики, приготовані власноруч. Усі виручені кошти будуть направлені на допомогу підопічним університету.
  Приємним завершенням чудового дня став святковий концерт. Учасники культурно-мистецького центру «Експромт» подарували глядачам незабутні враження від прекрасного співу, захоплюючих танців, зворушливих віршів та веселощів від команди «КВН».
  Зі святом! Кохайте і будьте коханими!

 4. Флешмоб до Дня Святого Валентина
  14 лютого ми відзначаємо світле свято усіх закоханих – День Святого Валентина. З цієї нагоди студентська молодь Миколаївського національного аграрного університету зізналася у коханні своїм викладачам, влаштувавши для них незвичайний флешмоб. Виразивши свою любов та заспівавши пісню для науково-педагогічних працівників, студенти подарували своїм наставникам серця – не просто повітряні кульки, а символічні частинки своїх сердець. 
  Зі святом, шановні науково-педагогічні працівники та співробітники Миколаївського національного аграрного університету!


 5. Бізнес-гра «Бізнес-моделювання створення фермерського господарства»
  07-08 лютого у Миколаївському національному аграрному університеті тренерами Компанії корпоративних тренінгів СТС Леонідом Бутенко та Артемом Холоденко було проведено бізнес-гру «Бізнес-моделювання створення фермерського господарства». Даний захід відбувся за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Цей проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). 
  У тренінгу взяли участь 19 найактивніших здобувачів вищої освіти від усіх факультетів та Технолого-економічного коледжу університету. Підвищення доходів малих і середніх виробників плодоовочевої продукції за рахунок впровадження дружніх до довкілля інноваційних технологій і бізнес-підходів, що забезпечують економію фінансових витрат, витрат часу і фізичних зусиль, створення майданчика можливостей, через взаємодію з постачальниками товарів і послуг для сталого виробництва в сфері плодоовочівництва, підвищення рівня розвитку бізнесу – ось далеко не повний перелік завдань і цілей, які вирішували наші майбутні обліковці, управлінці, технологи, агрономи та інженери. 
  Здобувачі вищої освіти мали змогу керувати власним фермерським господарством. Основним їх завданням було покращити фінансові показники власного бізнесу, зробити його якомога найприбутковішим. Цей процес був дуже творчим і цікавим. Леонід Бутенко розповів всі деталі і нюанси ведення бізнесу, наводячи приклади з власного досвіду. Він наголосив на тому, що все в житті вдається не нелегко. Щоб досягнути поставлених цілей, необхідно докласти багато зусиль, подолати безліч перешкод. Дисциплінованість є важливою запорукою успіху, тому слід привчати себе до праці вже зараз. Але найголовніше – це навчання!
  Учасники бізнес-гри були нагородженні сертифікатами від Компанії корпоративних тренінгів. Вони подякували тренерам за отриманий безцінний досвід та запрошували приїжджати до університету ще.
  Здобувачі вищої освіти щиро вдячні ректорові університету В’ячеславу Шебаніну, заступнику менеджера Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Володимиру Терновському, за надану можливість підвищити рівень своєї фахової підготовки та професійної майстерності.

 6. Учні Миколаївської ЗОШ №11 зробили перший крок до вступу у ЗВО – пройшли реєстрацію на ЗНО
  11 лютого 2019 року на зовнішнє незалежне оцінювання було зареєстровано 45 учнів випускних класів Миколаївської ЗОШ №11. Представники консультаційного центру при приймальній комісії Миколаївського національного аграрного університету провели роз’яснювальну роботу щодо процедури реєстрації, підготовки документів, обрання предметів та оформлення реєстраційної картки. 
  Абітурієнти мали нагоду ознайомитись із матеріально-технічною базою університету, навчальними та науковими досягненнями здобувачів вищої освіти та оцінити можливості для практичної підготовки та культурного розвитку. 

  Кафедра менеджменту та маркетингу Миколаївського національного аграрного університету дякує за співпрацю адміністрації школи та класним керівникам випускних класів. Бажаємо успіхів учнівській молоді в складанні ЗНО та здобутті омріяної професії. 

 7. Студенти-обліковці на заняттях в умовах виробництва
  8 лютого для студентів 2-го курсу обліково-фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету у супроводі доцента кафедри обліку і оподаткування Чебан Юлії Юріївни проведено екскурсію на одному з найкращих виробників молочної продукції в Україні -   Lactalis.


  « Нас привітно зустріла маркетолог Вікторія, яка не просто розповідала про особливості молочного виробництва у компанії, а неймовірно захоплююче поділилася цікавими моментами з історії виникнення і розвитку цієї сімейної компанії, з її унікальними традиціями, беззаперечною репутацією та 80-річною історією розвитку культури виробництва молочної продукції. Нас розважали цікавими запитаннями, приголомшуючими фактами та невідомими до сьогодні статистичними даними. Екскурсія була незабутньою! Ми навчалися, слухаючи та побачивши все власними очима! Наприкінці ми побули трохи дегустаторами і отримали у подарунок дуже смачну  продукцію ТМ «Фанні»!


  З гордістю про те, що стільки дізналися, ми всі вихідні розповідали вдома про особливості компанії, про її непохильні канони і традиції, про процес виробництва, фасування і зберігання продукції. Ми дізналися багато нового, цікавого і корисного!!! ». – зазначили студенти.
  На підприємстві студенти зустріли не одного випускника Миколаївського національного аграрного університету! Це приємно, адже вимоги до влаштування на роботу у таке підприємство та обов’язки будь-якого працівника є на рівні французьких стандартів!
  Хочеш на таку незабутню екскурсію? Стань нашим студентом, і ти поїдеш не лише до молочної країни!
  Кафедра обліку і оподаткування 

 8. Відкрита лекція на тему: «Переваги офіційного працевлаштування»
  29.01.2019 на запрошення кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки, Черновою О.В. – провідним спеціалістом управління держпраці у Миколаївській області, було проведено відкриту лекцію для студентів 3 курсу факультету менеджменту на тему: «Переваги офіційного працевлаштування». 9. Учнівська молодь обирає ту професію, про яку знає!
  8 лютого кафедра обліку і оподаткування Миколаївського національного аграрного університету організувала для представників Миколаївської  ЗОШ №24 екскурсію до відомого, цікавого та смачного підприємства Миколаєва з групи  Lactalis. Супроводжувала вчителів та учнів  доцент кафедри обліку і оподаткування Сирцева Світлана Володимирівна.


  Екскурсія була дуже цікавою! Група відчула себе частинкою величезного і смачного виробництва не власні очі побачивши одяг, процедуру підготовки до входження на чисту зону, процес виробництва та розфасовки продукції. Учні завзято розповідали те, що знали про виробництво молочної продукції та торгові марки  Lactalis. Натомість дізналися цікаву історію створення і розвитку підприємства, особливості виробництва, зберігання і реалізації молочної продукції від представника підприємства Вікторії.


  Після того, як наприкінці екскурсії всі отримали дуже смачний подарунок, учні з усмішкою поставили всім знайомим запитання: «А знаєш чому такий термін зберігання? А знаєш скільки має бути вміст вітамінів? А знаєш всі торгові марки?»… Було насправді дуже цікаво і пізнавально! Вчителя й учні щиро дякували кафедрі обліку і оподаткування та особисто Пісоченко Тетяні Сергіївні за організацію екскурсії. Сподіваємося на подальшу співпрацю!  Кафедра обліку і оподаткування 
 10. Участь у воркшопі «Живи в стилі ЕКО»
  6 лютого 2019 року студенти групи Г1/1 разом із доцентом кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Т. М. Манушкіною взяли участь у воркшопі «Живи в стилі ЕКО», що відбувся у бібліотеці-філіалі №2 ЦБС для дорослих м. Миколаєва. Воркшоп мав за мету згуртування громади міста Миколаєва під гаслом «Миколаїв: ми – коло!», який реалізується у співпраці з управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міськради за підтримки Міжнародної організації з міграції.
  Упродовж воркшопу співробітники бібліотеки ознайомили присутніх зі світовою тенденцією використання еко-торбинок, продемонстрували відео про те, чи готові українці використовувати альтернативні поліетиленовим пакетам торбинки, поділилися художніми нюансами малювання на тканині й долучили гостей до сучасного еко-дружнього руху. Майстер-клас «Живи в стилі ЕКО» не тільки приніс студентам задоволення від творчості, а й нагадав про щоденне піклування про чистоту довкілля.
  Участь студентів у таких заходах сприяє закріпленню знань, одержаних під час вивчення дисципліни «Основи екології», та формуванню екологічної культури. Дякуємо директору бібліотеки-філіалу № 2 ЦБС І.Б. Черновій за запрошення та співробітникам бібліотеки Л. Кисельовій та І. Паламарчук за змістовний і цікавий воркшоп.
Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)