Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Новини МНАУ

Новини Миколаївського національного аграрного університету
 1. Індивідуальна екскурсія для випускників Радсадівської ЗЗСО

   Викладачами кафедри економічної теорії і суспільних наук МНАУ на чолі із завідувачкою кафедри Довгаль Оленою Валеріївною було проведено індивідуальну екскурсію для випускниць 11 класу Радсадівської ЗЗСО. Під час екскурсії гості мали можливість поспілкуватись із представниками кафедри, деканом факультету довузівської підготовки Марценюком Ігорем Михайловичем, а також зануритись в навчальну атмосферу університету  – відвідали лекцію з дисципліни «Політологія» , яку проводила доцент кафедри економічної теорії Лесік Ірина Миколаївна. Дівчата також подали заяви на курси підготовки до здачі ЗНО із подальшою метою – вступ до нашого Університету!

 2. Чемпіонат з п’ятиборства Козацькі бойові ігри «Зграя»


  До дня «День захисника та захисниці України» був проведений чемпіонат серед вищих навчальних закладів міста Миколаєва з п’ятиборства Козацькі бойові ігри «Зграя», у якому здобувачі вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету у складі: Вершинін Микита, Вінник Даніл, Поліщук Владислав, Довгомут Артем, Чмельов Юрій, Запорожченко Ксенія (факультет менеджмент), Вінник Леонід (факультет ТВППТСБ) посіли ІІІ місце серед студентської молоді. Вітаємо наших призерів.
 3. ОСВІТНЯ СПІВПРАЦЯ ІЗ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

  З 7 по12 жовтня 2021 р. для представників Коблівської територіальної громади Миколаївської області, Галунець Наталія, старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки, експерт Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), в межах Проєкту «Економіко-соціальний бізнес-інкубатор для ОТГ (модульна навчальна програма (5 модулів))», який реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Європейського Союзу в період 2021 – 2023 рр., прочитала курс лекцій Модуля №1 «Стратегічний менеджмент» за темами:
  -    сучасні концепції стратегічного менеджменту;
  -    сутність та стратегії стратегічного управління;
  -    особливості формування стратегії ТГ;
  -    фактори, що впливають на визначення стратегічних цілей ТГ;
  -    стратегічні та тактичні плани розвитку різних напрямків та інститутів.
  Дякуємо Коблівській територіальній громаді за співпрацю!   

 4. Вітаємо з перемогою у спортивному змаганні «Нумо,хлопці»

  12 жовтня 2021 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулися традиційні спортивні змагання «Нумо, хлопці», присвячені Дню захисника і захисниць  України. Здобувачі вищої освіти першого курсу факультету менеджменту  ОС  «Бакалавр» спеціальність 073 «Менеджмент» та ОС «Молодший бакалавр» спеціальність 122 «Комп’ютерні  науки» взяли участь у спортивних змаганнях в такому складі:

  1. Гyмeнний Biтaлiй Aндpiйoвич МЕН 1/1

  2. Cкopич Kocтянтин Cepгiйoвич МЕН 1/1 

  3. Шapaбypa Єгop Cepгiйoвич МЕН 1/1 

  4. Пoлyдiн Iвaн Aндpiйoвич МЕН 1/1 

  5. Дубачинський Андрій Андрійович МЕН 1/2

  6. Гордієнко Сергій Дмитрович МЕН 1/2

  7. Чмільов Юрій Миколайович МЕН 1/2

  8. Опойко Владислав Ігорович МЕН 1/2

  9. Cтeпaнцoв Bлaдиcлaв Aнтoнoвич МЕН 1/2

  10. Шуткевич Павло Петрович КН(МБ) 1/1

  11. Балюк Ян Олександрович КН(МБ) 1/1

  12. Осадчий Олег Юрійович КН(МБ) 1/1

  13. Власов Артем Сергійович КН(МБ) 1/1

  14. Гончарук Максим Сергійович КН(МБ) 1/1

  Збірна команда факультету менеджменту  посіла І місце у змаганнях «Нумо, хлопці!». Чудовий настрій та віра в успіх сприяли активній участі в усіх змаганнях та наблизили  юнаків до перемоги. 

  Тож  вітаємо усіх учасників команди та бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, прагнення бути кращими не лише у спорті, а й в житті.

   
 5. Нумо хлопці серед факультетів


  Напередодні свята «День захисника та захисниці України» 12 жовтня 2021 року в Миколаївському національному аграрному університеті традиційно відбулися спортивні змагання «Нумо, хлопці» серед здобувачів вищої освіти 1 курсу факультетів ТВППТСБ, інженерно-енергетичного, агротехнологій, менеджменту, обліково-фінансового та Технолого-економічного коледжу. На підтримку своїх команд прийшли вболівальники з кожного факультету з плакатами та прапорцями. Вони активно заохочували до перемоги кожну зі своїх команд.

  В результаті запеклої боротьби, місця розподілилися наступним чином:

  1. місце – команда факультету менеджменту;
  2. місце – команда факультету ТВППТСБ;
  3. місце – команда обліково-фінансового факультету;
  4. місце – команда факультету агротехнологій;
  5. місце – команда інженерно-енергетичного факультету;
  6. місце – команда ТЕК МНАУ.
  В індивідуальних змаганнях перемогли: 
  • армспорт – Єланцев Андрій (гр. Б 1/1);
  • підтягування на перекладині – Волков Артем (гр. КНМб 1/1) з результатом 24 разів;
  • жонглювання футбольним м’ячем – Таточенко Максим (ТЕК гр. Еа 1/1);                        Шарабура Єгор (гр. Мен 1/1)
  • кидки баскетбольного м’яча – Літвінов Іван (гр. А 1/1) з результатом 9 очок;
  • дартс – Ткаченко Кіріл (гр. Т 1/2) з результатом 73 очки.
  Спортивні змагання були організовані та проведені кафедрою фізичного виховання та студентською профспілкою університету.

 6. Зустріч з здобувачами вищої освіти 4 курсу


  12 жовтня пройшла зустріч з здобувачами вищої освіти 4 курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Декан інженерно-енергетичного факультету Горбунова К. М. розповіла про основні пріоритети, які необхідні для підготовки та вступу до магістратури. До відома здобувачів була представлена інформація про підготовчі курси з іноземної мови, які надає Миколаївський НАУ для успішної підготовки до ЕВІ. 

  Доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Вахоніна Л. В. розповіла про необхідність відвідування підготовчих курсів з іноземної мови та етапи підготовки та виконання дипломних робіт ОС Бакалавр.


 7. Профорієнтаційна робота кафедри економічної теорії і суспільних наук


  Доцент кафедри економічної теорії і суспільних наук Тетяна Борко 12 жовтня 2021 року відвідала Радсадівську ЗЗСО в межах запланованих заходів із профорієнтаційної роботи. З директором  школи Світланою Володько був укладений договір про спільну діяльність з Університетом на поточний навчальний рік. 

  Учням подана інформація про переваги вступу до Миколаївського національного аграрного університету, особливості зарахування та перелік спеціальностей для навчання. Крім того, була анонсована можливість для випускників відвідування підготовчих курсів на базі МНАУ для складання ЗНО та запрошено на екскурсію, з метою ознайомлення матеріально-технічною базою  університету.

 8. Осінні роботи на колекційному розсаднику багаторічних трав

  12 жовтня 2021 року на кафедрі рослинництва та садово-паркового господарства МНАУ відбулося практичне заняття з дисципліни «Кормовиробництво та луківництво», яке провела професор Л.К. Антипова для студентів 4 курсу СВО «Бакалавр» спеціальності 201 «Агрономія». Під час навчання на колекційному розсаднику, де умови наближені до виробничих, було опановано агротехнічні заходи в осінній період для догляду за розмаїттям кормових культур, зокрема люцерною, буркуном, еспарцетом, конюшиною, а також усвідомлено, що в агрофітоценозах трав є бур’яни, які можуть бути гарним кормом для сільськогосподарських тварин.
  Здобувачі вищої освіти отримали практичні навички (наприклад користування серпом), які можуть їм стати в нагоді не лише у виробничій сфері, але й у повсякденному житті. Вони були задоволені проведенням практичної роботи на свіжому повітрі. Адже власноруч доторкнутися до рослин, які вивчаються згідно з освітніми програмами, є важливим фактором у процесі набуття всебічних знань з агрономії.   

 9. Молодші бакалаври спеціальності 208 «Агроінженерія» відвідали філармонію

  12 жовтня 2021 року до Миколаївського національного аграрного університету завітала Миколаївська обласна філармонія. Здобувачі вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія», молодші бакалаври інженерно-енергетичного факультету із радістю відвідали святковий концерт присвячений до Дня захисника України.
  Дякуємо Миколаївській обласній філармонії за святковий концерт та чудову атмосферу!   

 10. Вітаємо нового студентського декана інженерно-енергетичного факультету!

  5 жовтня 2021 року на інженерно-енергетичному факультеті відбулися вибори студентського декана. За результатами голосування переміг здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Ігор Машкін.
  Інженерно-енергетичний факультет вітає нового студентського декана.
  Бажаємо, сил, натхнення для звершень та успіхів у всьому!   

Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)