Співпраця з Миколаївською гімназією №3 Корабельного району

22.02.2019 р. науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування відвідали учнів 11-х класів Миколаївської гімназії №3.

У рамках співпраці з Миколаївською гімназією №3 було проведено відкритий урок на тему «Історія банкнот України» з метою підвищення загального рівня фінансової грамотності учнів. Крім того, було надано інформацію щодо особливостей вступної кампанії 2019 року, Правилами прийому до Миколаївського національного аграрного університету, ознайомлення з процесом здобуття вищої освіти в університеті, організацією довузівської підготовки випускників шкіл, презентаціями факультетів Миколаївського НАУ.

Співпраця з Миколаївською гімназією №3 Корабельного району