Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає випускників Миколаївського НАУ із отриманням дипломів магістра за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

Вітаємо Вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням!

Тисячі доріг відкриті перед Вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя!

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко й пролетів час навчання в Миколаївському національному аграрному університеті. Здавалося б, ще недавно, Ви ступили на поріг навчального закладу. А далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер – випуск. Так прийміть найкращі привітання з закінченням навчання в університеті!

Пам'ятайте: справжні скарби – це скарби Вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті!

Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує Вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами!