День відкритих дверей МНАУ 2018 року

27 жовтня 2018 року в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся День відкритих дверей. Завітали до великої університетської родини Миколаївського НАУ близько 400 учнів із 12 районів Миколаївської області та міста Миколаєва. Кафедра фінансів, банківської справи та страхування привітно зустріла школярів Миколаївських загальноосвітніх шкіл Корабельного району. У процесі екскурсії учні мали можливість ознайомитися з досягненнями факультетів та кафедр університету. Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Миколаївського НАУ надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до університету у 2019 році та допомогли учням визначитися щодо майбутньої професії.

День відкритих дверей МНАУ 2018 року

Відкрив захід та привітав всіх учасників ректор Миколаївського НАУ академік В’ячеслав Сергійович Шебанін. Завітали до університету високоповажні гості, які свого часу здобули вищу освіту в Миколаївському НАУ та, спираючись на особистий позитивний досвід навчання, порадили майбутнім абітурієнтам здобувати вищу освіту саме у Миколаївському національному аграрному університеті. Щирий прийом та доброзичливе ставлення залишили приємне враження в учасників заходу. Запрошуємо талановиту, енергійну та креативну молодь приєднатися до великої родини Миколаївського національного аграрного університету!