Відвідування Миколаївського НАУ учнями МЗОШ №1 ім. Олега Ольжича

ВІДВІДУВАННЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УЧНЯМИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 1 ІМЕНІ ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

12.06.2018р. науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів, банківської справи та страхування було проведено екскурсію по Миколаївському НАУ для учнів 5-ого класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 1 імені Олега Ольжича Корабельного району як частини проходження ними навчальної практики з Історії України. Під час проведення екскурсії значну увагу було приділено історії розвитку та становлення аграрної освіти і науки на Миколаївщині. Науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування продемонстрували умови навчання та матеріально-технічну базу університету – Навчально-наукову лабораторію «Навчальний банк», мультимедійні лекційні аудиторії, тощо. Також школярі відвідали музей «Становлення аграрної освіти Миколаївщини» й ознайомилися з історією та етапами становлення аграрної освіти на Миколаївщині, починаючи з античної доби.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Щиро дякуємо адміністрації та класним керівникам

Миколаївської загальноосвітньої школи № 1 імені Олега Ольжича за співпрацю!

Відвідування Миколаївського НАУ учнями МЗОШ № 1 ім. Олега Ольжича