IX Регіональний науковий семінар «Перспективи розвитку фінансового ринку України»

24 травня 2018 р. кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Миколаївського НАУ було проведено IXРегіональний науковий семінар «Перспективи розвитку фінансового ринку України». У семінарі взяли участь здобувачі вищої освіти Миколаївського НАУ, Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ, МНУ ім. В.О. Сухомлинського, тощо.

Відкрила науковий семінар декан обліково-фінансового факультету, д-р екон. наук, професор Миколаївського НАУ Вишневська Ольга Миколаївна, яка привітала учасників та наголосила на важливості вивчення, аналізу й узагальнення інформації про особливості розвитку та функціонування фінансового ринку України в умовах сьогодення. До участі в семінарі було подано 32 заявки, з яких відібрано до виступу 6 доповідей на таку тематику:

1. Буганов Олег Валерійович, гр. Б 3/1 «Можливості та перспективи розвитку української криптовалюти».

2. Хоренженко Валерія Валеріївна, гр. Ф 3/1 «Фінансові шахрайства в міжнародних платіжних системах».

3. Абоімова  Наталя Ігорівна, магістр V курсу МНУ ім. В.О. Сухомлинського «Криптовалюта: можливості розвитку чи загроза тінізації для України».

4. Гринчук Юлія Віталіївна, гр. Ф 4/1 «Запровадження інституту фінансового омбудсмена в Україні».

5. Ендрес Віталій Сергійович, гр. Б 3/1 «Криптовалюта як новітній вид грошей».

6. Скрипник Владислав Русланович, гр. Ф 3/1 «Швидкі гроші: переваги та недоліки».

У семінарі також традиційно взяли участь студенти Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ, які виступили з есе на такі теми:

1. Таран Мар’яна Дмитрівна, гр. Ф 3/1 «Криптовалюта – мейнстрим фінансового ринку».

2. Дощенко Сергій Олександрович, гр. Ф 3/1 «Блокчейн – технологія як основа основ криптовалют».

3. Агафонов Андрій Олексійович, гр. ФП 1/1 виступив з авторською піснею «Курси валют».

Пізнавальною була вікторина, де учасники мали змогу дізнатися про цікаві факти щодо тенденцій та перспектив розвитку фінансового ринку України, а також отримати цінні подарунки за правильні відповіді.

Великий інтерес викликали унікальні колекції, представлені кафедрою фінансів, банківської справи та страхування та здобувачами вищої освіти обліково-фінансового факультету Миколаївського НАУ.

Дякуємо всім учасникам та гостям семінару за участь та сподіваємося на подальшу співпрацю!

ФОТОЗВІТ