Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських команд

19 грудня 2017 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд «SDG in Ukraine: Look of New Generation» (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління), який організували Глобальний договір ООН в Україні, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО), Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму.

Партнер Конкурсу – компанія «Агротехсоюз» сформулювала конкурсне завдання: розробити середньострокову стратегію КСВ компанії (2-3 роки) та здійснити її структурну декомпозицію (за сферами КСВ) з варіантами заходів і доцільності їх запровадження на постійній основі з ідентифікацією соціально-економічних та інших видів ефекту від її запровадження.

На участь у Конкурсі зареєструвались 53 команди з 34 ВНЗ 19 міст України (Буча, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Херсон, Черкаси). До Першого туру Конкурсу увійшли 39 команд.

Під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували ґрунтовну теоретичну підготовку, дослідницькі навички, амбітність та масштабність мислення, сміливість, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички усної презентації, самостійність та натхненність.

Журі Конкурсу досить непросто було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних».

У результаті команда «Defenders of the world» напряму підготовки 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Миколаївського  національного аграрного університету зайняла І-е місце у даному конкурсі. Також дана команда перемогла у номінації «Нестандартний підхід».

Учасники команди: Мікуляк К.А., Каратай Т.М., Власюк І.М., Сацура О.Ф., Болгар А.І. (група Ф 6/1), Іваненко Г.Ю. (Ф 4/1), Білей А.В., Хоренженко В.В., Резниченко К.В.

Науковий керівник: канд. екон. наук, доцент Лункіна Т.І.

Компанія «Агротехсоюз»  задоволена результатами конкурсу і висловила наміри співпрацювати з командами щодо втілення цікавих ідей у діяльність компанії.

Також призерів конкурсу запрошено на одноденний тренінг щодо Цілей сталого розвитку, який буде проведено на базі ДТЕК (м. Київ).

 

ВІТАЄМО!!!!

Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)