«SUPERГРУПА» на обліково-фінансовому факультеті

25 квітня 2017 року на обліково-фінансовому факультеті відбувся конкурс «Superгрупа».

У конкурсі взяли участь здобувачі вищої освіти академічних груп спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», напрямів підготовки 6.030509 «Облік і аудит», 6.030508 «Фінанси і кредит» І-V курсів денної форми навчання.

Кожна академічна група представила себе у 4 етапах конкурсу: візитка групи «Ми – найкращі в усьому»; відеоролик «Бути розумним — нині у тренді»; фотоконкурс «Казуси студентського життя»; студентська кухня «Здоровий студентський харч».

Здобувачі вищої освіти продемонстрували неабияку кмітливість, згуртованість, креативність. За результатами оцінювання усіх етапів конкурсу кожна академічна група отримала нагороду у певній номінації.

Переможців було визначено наступним чином:

• І місце посіла академічна група Б 3/1 – староста Васильєва Оксана, куратор – к.е.н., старший викладач кафедри обліку і оподаткування Бобровська Надія Володимирівна.
  • ІІ місце – академічна група Б 4/3 – староста Бурлака Євгеній, куратор – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії і суспільних наук Лесік Ірина Миколаївна.
  • ІІІ місце – академічна група Ф 3/1 – староста Підшивалова Олена, куратор – асистент кафедри фінансів банківської справи та страхування Боднар Олена Андріївна.

Вітаємо групу Ф3/1 та куратора Боднар О. А. з перемогою, бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення та професійного зростання!

«SUPERГРУПА» на обліково-фінансовому факультеті

Джерело: http://ua-news.mnau.edu.ua