Міжнародна науково-практична конференція 23.11.2016

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ І ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ´ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ: НАЦІОНАЛЬНІ, ГЛОБАЛІЗАЦІЙ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІ АСПЕКТИ»

23 листопада 2016 року на обліково-фінансовому факультеті було проведено on-line семінар у межах Міжнародної науково-практичної конференції «Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб´єктів господарювання: національні, глобалізацій та євроінтеграційні аспекти», в якому прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

У семінарі також взяли участь науково-педагогічні працівники Львівського національного аграрного університету, Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації (м. Гомель, Республіка Білорусь).

До вступного слова було запрошено проректора з наукової роботи Миколаївського національного аграрного університету, доктора економічних наук, доцента Новікова Олександра Євгеновича, проректора з наукової роботи та інновацій Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації, кандидата економічних наук, доцента Бобовича Андрія Павловича.

З доповідями через відео-зв´язок відповідно до програми семінару виступили: Толкачьова Олена Георгіївна, завідувач кафедри банківської справи, аналізу і аудиту Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації, кандидат економічних наук, доцент (м. Гомель, Республіка Білорусь); Гнатишин Людмила Богданівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування Львівського національного аграрного університету (м. Львів, Україна); Ксьонжик Ірина Володимирівна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри обліку і оподаткування Миколаївського національного аграрного університету (м. Миколаїв, Україна); Лугова Ольга Іванівна, асистент кафедри обліку і оподаткування Миколаївського національного аграрного університету (м. Миколаїв, Україна) – доповідь на англійській мові.

Бажаємо усім учасникам нових наукових перемог, ідей та здобутків! Зичимо миру та добра!

Міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: національні, глобалізацій та євроінтеграційні аспекти».Міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: національні, глобалізацій та євроінтеграційні аспекти».