Бесіда з учнями 10-11 класів Миколаївської ЗОШ №48

19 вересня 2016 р. науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування, разом із співробітниками приймальної комісії МНАУ відвідали молодіжний центр «Моє майбуття», створений на базі Корабельного районного центру зайнятості. Під час зустрічі проведено бесіду з учнями 10-11 класів Миколаївської ЗОШ № 48 Корабельного району для детального їх ознайомлення з особливостями здобуття освіти в університеті, Правилами прийому до Миколаївського національного аграрного університету, організацією довузівської підготовки випускників шкіл в університеті, презентаціями факультетів Миколаївського НАУ.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву Корабельного РЦЗ та дирекціям загальноосвітніх шкіл за тісну співпрацю!

Під час зустрічі проведено бесіду з учнями 10-11 класів Миколаївської ЗОШ № 48 Корабельного району.