День поля 2016

14 червня 2016 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту взяли участь у Дні поля з технології вирощування зернових колосових культур, який проходив на базі Навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету. На святі були присутні науковці, сільськогосподарські товаровиробники та промисловці, які зацікавлені у розвитку агропромислового комплексу півдня України. Учасники мали змогу поділитися досвідом вирощування зернових культур та задати питання провідним селекціонерам.

На демонстраційні поля Миколаївського національного аграрного університету (с. Сенчіне Миколаївського району) завітав президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало, в.о. першого заступника голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь, директор інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук (м. Херсон) та ще понад 200 гостей з різних областей. Головний конструктор техніки бренду «Лозівські машини» Олексій Гриненко зазначив, що налагодивши співробітництво з університетом варто його розвивати. В свою чергу директор селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення подякував ректору університету за перший приклад тісної співпраці науки та виробництва.