Результати ІІ гри чвертьфіналу Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації)

13 квітня 2016 року відбулася друга гра чвертьфіналу Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації). Команди-учасниці проявили значний інтерес, високий рівень підготовки під час загальної дискусії, були активними та наполегливими, толерантними та тактовними.

Учасники розглядали питання, присвячені проблемам та перспективам проведення валютної політики, фінансуванню розвитку економіки України за рахунок коштів міжнародних фінансово-кредитних інститутів, особовостям теорії грошей (ретроспектива і вектор подальшого розвитку) та ін.

Підсумки другої гри чвертьфіналу Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів підвела завідувач кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор Н. М. Сіренко. Так, відповідно до рейтингової таблиці до півфіналу Турніру ввійшли шість команд, які будуть представляти такі вищі навчальні заклади: Миколаївський національний аграрний університет, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.

Півфінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації) відбудеться 15 квітня 2016 р. о 13.00 у Миколаївському національному аграрному університеті.

Команди-учасники півфінального змагання Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів

(серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації)

Назва команди

Бали

Клайдсдельские скакуни

1

Ф_аспект

2

Сart blance

3

Competitors

4

Wall Street

5

Форвард

6

Щиро дякуємо всім командам за участь, приємну атмосферу згуртованості та цікаву гру!