Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

День вІдкритих дверей у Миколаївському НАУ-2016

13 лютого 2016 року на День відкритих дверей у Миколаївському НАУ завітали батьки, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №54 та №1 імені Олега Ольжича  Корабельного району м. Миколаїва. Фахівці приймальної комісії забезпечили процес реєстрації для проходження зовнішнього незалежного оцінювання та надали консультації щодо правил прийому до Миколаївського НАУ у 2016 р.  

На урочистому заході з нагоди Дня відкритих дверей ректор Миколаївського НАУ – В’ячеслав Сергійович Шебанін наголосив на перевагах навчання в університеті, серед яких якісна організація освітнього процесу, потужна матеріально-технічною база, високий рівень підготовки професорсько-викладацького складу, результативна міжнародна, грантова та благодійна діяльність тощо.

Науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту продемонстрували лекційні аудиторії, навчальну лабораторію «Навчальний банк», Навчальну бухгалтерію та музей, а також відповіли на запитання учнів про умови навчання, напрями підготовки та спеціальності, студентське самоврядування.

Щиро дякуємо директорам та класним керівникам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №54 та №1 імені Олега Ольжича  за співпрацю!

ФОТОЗВІТ

 

Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)