Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Екскурсія для учнів шкіл Корабельного району

5 лютого 2016 р. науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету було організовано екскурсію для загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №33 та №29 Корабельного району.

Фахівці приймальної комісії ознайомили учнів загальноосвітніх шкіл з Правилами прийому до Миколаївського національного аграрного університету у 2016 р. та провели реєстрацію до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), допомогли сформувати пакет реєстраційних документів, надали відповіді на запитання щодо проведення ЗНО-2016.

Також школярам була надана можливість побачити особливості організації освітнього процесу в університеті: лекційні аудиторії, навчальну лабораторію «Навчальний банк», Навчальну бухгалтерію та музей. Кандидат економічних наук, доцент Бурковська А.В. продемонструвала колекцію повноцінних та неповноцінних монет кафедри фінансів і кредиту. По завершенні екскурсії учні відвідали лекційні аудиторії нового навчального корпусу №5 та почастувались в столовій.

Дякуємо директорам та класним керівникам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №33 та №29 за співпрацю!

ФОТОЗВІТ

 

 

 

Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)