Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Наукова студія 2015 на тему «Розвиток економіки регіону: тенденції, фактори, ризики»

 

16 грудня 2015 р. представники кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету та студенти 3-го курсу напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» взяли участь у роботі наукової студії на тему «Розвиток економіки регіону: тенденції, фактори, ризики» на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки (ОУНБ) ім. О. Гмирьова. З привітальним словом до учасників звернулась директор бібліотеки – Агаркова Вікторія Вікторівна, яка відкрила захід.

Доповідачі наукової студії наголошували на особливостях формування інвестиційної привабливості регіону, ролі державно-приватного партнерства в регіональному розвитку, визначили стратегічні орієнтири розвитку регіону, а також аналізували стан мікроекономіки України в 2016 році. На перспективах розвитку аграрного сектору регіону та України наголошували науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету, виступи яких буди присвячені наступним тематикам:

- Міжнародний досвід і тенденції формування фінансової інфраструктури інноваційного розвитку економіки регіону - асистент Парфьонова Ірина Василівна;

- Роль дорадництва у забезпеченні фінансування сільськогосподарських підприємств Миколаївської області - асистент Корабахіна Анастасія Юріївна.

В підсумку роботи наукової студії доповідачі, представники Торгово-промислової палати, Регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області а також керівництво бібліотеки вступили у дискусію щодо визначення напрямів розвитку найбільш провідних галузей економіки: промисловості (суднобудування, машинобудування) та сільського господарства.  

Щиро дякуємо керівництву Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки (ОУНБ) ім. О. Гмирьова за участь у науковій студії та сподіваємось на подальшу співпрацю!

ФОТОЗВІТ

 

Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)