ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «20 РОКІВ АГРАРНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ: ДОСЯГНЕННЯ І ПРОБЛЕМИ»

10 грудня 2015 року у Миколаївському національному аграрному університеті відбулась науково-практична конференція та підведення підсумків конкурсу «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми». Відмітимо, що питання реформування вітчизняного аграрного сектору є актуальним та досліджується кожним студентом зарахунок чого були досягнуті високі результати.

Студенти під науковим керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри фінансів і кредиту продемострували знання основних засад і результатів аграрної  політики, а також виразили ставлення до аграрних перетворень.

На конференції академік Національної академії аграрних наук П.І. ГАЙДУЦЬКИЙ виклав передумови аграрної реформи в Україні, здійсненої під час президентства Л.Д.КУЧМИ, її основні напрями та складові успіху, а також презентував свою книгу «Аграрна реформа Л.Д. Кучми в Україні».

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», книгою «Аграрна реформа Л.Кучми в Україні» та грошовими преміями. На конференції Ю.ЩЕРБИНА – студентка 6 курсу напряму підготовки "Облік і аудит" доповіла про актуальні проблеми в аграрному секторі та перспективи їх вирішення в умовах сьогодення.

Список переможців конкурсу  "20 РОКІВ АГРАРНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ: ДОСЯГНЕННЯ І ПРОБЛЕМИ"

ПІБ студента

кафедри фінансів і кредиту

І. Перша премія

Болгар
Аліна Іллівна

к.е.н., доцент Бурковська А.В.

ІІ. Друга премія

Сацура
Ольга Федорівна

к.е.н., доцент Бурковська А.В.

ІІІ. Третя премія

Мінаєва