Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Екскурсія для учнів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 43 імені К.Ф. Ольшанського

9 жовтня 2015 р. науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів і кредиту було проведено екскурсію для учнів 10 та 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи №43 ім. К.Ольшанського Корабельного району.

З вітальним словом до учнів звернувся ректор Миколаївського національного аграрного університету, професор Шебанін В’ячеслав Сергійович та завідувач кафедри фінансів і кредиту – професор Сіренко Наталя Миколаївна.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії – Мельник Ольга Іванівна ознайомила учнів з особливостями вступної компанії 2016, напрямами підготовки, особливостями конкурсного відбору для вступу на навчання у 2015-2016 н.р. тощо.

Під час екскурсії науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту продемонстрували умови навчання та матеріально-технічну базу університету (навчальну бухгалтерію, лабораторію «Навчальний банк», лекційні аудиторії). Також школярі відвідали музей «Становлення аграрної освіти Миколаївщини», який висвітлює етапи становлення аграрної освіти на Миколаївщині починаючи з античної доби.

 

Запрошуємо на навчання до Миколаївського національного аграрного університету!

Щиро дякуємо адміністрації та класним керівникам Миколаївської загальноосвітньої школи №43 ім. К.Ольшанського за співпрацю!

ФОТОЗВІТ

Організації, асоціації

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ. Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)