16 червня 2015 р. представники кафедри фінансів і кредит Миколаївського НАУ взяли участь у науково-практичному семінарі “Інструменти підтримки мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки”, який проводився на базі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету "Україна".

Організатори семінару – Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) проінформували учасників про можливості долучення українських науковців до освітніх програм, фінансованих Європейським Союзом, а саме:

- Horizon 2020 (структура програми, умови участі, конкурсна документація, Participant Portal, інформація про оголошені конкурси);

- Erasmus + (програма співпраці і мобільності у сфері освіти в країнах ЄС для студентів і науковців), акція

- Marie Sklodowskiej-Curie (програма для підтримки розвитку наукової кар’єри) та інші програми.

Деталі інформації про програми за посиланнями:

HORIZON 2020

Еразмус+