Привітання зі святом Останього дзвоника 2015

29 травня 2015 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту відвідали свято «Останнього дзвоника» у закріплених школах Корабельного району та організували виступи студентів Миколаївського НАУ під час урочистого заходу.

Викладачі кафедри побажали випускникам гімназій та загальноосвітніх шкіл бути впевненими у своїх силах, обраному шляху, впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Привітання Миколаївської ЗОШ №29 зі святом Останнього дзвоника

Привітання Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича зі святом Останнього дзвоника