Екскурсія до МНАУ для учнів ЗОШ №1 ім. О.Ольжича Корабельного району

28 травня 2015 р. науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів і кредиту було проведено екскурсію для учнів 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Олега Ольжича Корабельного району. З вітальним словом до учнів звернувся декан факультету довузівської підготовки Миколаївського національного аграрного університету Марценюк Ігор Михайлович. Працівники приймальної комісії ознайомили учнів з особливостями вступної компанії 2015, напрямами підготовки, правилами прийому до університету тощо.

Під час екскурсії науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту продемонстрували матеріально-технічну базу університету (навчальна бухгалтерія, лабораторія «Навчальний банк»). Також школярі відвідали музей «Становлення аграрної освіти Миколаївщини» та почастувалися у студентській їдальні.

Запрошуємо на навчання до Миколаївського національного аграрного університету!

Щиро дякуємо адміністрації та класним керівникам Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Олега Ольжича за співпрацю!

Екскурсія до МНАУ для учнів ЗОШ №1 ім. О.Ольжича Корабельного району