Результати півфіналу Турніру фінансистів від 15.04.2015 р.

15 квітня 2015 р. відбувся перший півфінал Турніру молодих фінансистів, ведучими якого були завідувач кафедри фінансів і кредиту, д.е.н., професор Сіренко Н.М. та к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Бурковська А.В.

До складу членів журі ввійшли науково-педагогічні працівники обліково-фінансового факультету, зокрема декан обліково-фінансового факультету, д.е.н., професор Вишневська О.М., к.е.н., доцент Крамаренко О.М., к.е.н., доцент Баришевська І.В., а також асистенти кафедри фінансів і кредиту та обліку і аудиту.

У першому півфіналі Турніру змагалися 6 команд, які проявили оперативність у процесі підготовки до змагання та продемонстрували високий рівень знань у галузі фінансів, страхування та економіки вцілому. Варто відмітити, що команди виявили значний інтерес до вирішення проблем розвитку вітчизняної економіки та запропонували власні шляхи їх вирішення.

РЕЗУЛЬТАТИ ПІВФІНАЛУ ТУРНІРУ МОЛОДИХ ФІНАНСИСТІВ

від 15.04.2015 р.

Назва команди

Загальна кількість балів

Хедлайн (гр.Ф3/1)

Феномен (гр.Ф3/2)

Девчонки (гр.Е3/2)

Спалах (гр.Ф3/1)

Реформатори (гр.Е3/1)

46,5

Кредит (гр.Б3/3)

Дякуємо усім командам за участь та бажаємо наснаги та нових перемог!