Управління власним часом. Тайм-менеджмент. Знайди час на все

Регіональною торгово-промисловою палатою Миколаївської області спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва Миколаївської області започатковано новітній проект по підвищенню кваліфікації та обізнаності бізнесу «Южная Бизнес-Школа».

У зв’язку з цим 28 січня 2015 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту Миколаївського НАУ Баришевська І.В., Мельник О.І. та Корабахіна А.Ю. відвідали семінар на тему «Управління власним часом. Тайм-менеджмент. Знайди час на все». Даний захід проводили досвідчені та успішні підприємці, які мають значний досвід в організації та веденні бізнесу.

Науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту МНАУ відвідали семінар.