Актуальні фінансово-економічні проблеми сучасного розвитку України 2013

20.12.2013 року студенти обліково-фінансового факультету Миколаївського НАУ прийняли участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції «Актуальні фінансово-економічні проблеми сучасного розвитку України», яка відбулася на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

Учасники конференції:

1. Андрєшкова О.С. Фінансова підтримка підприємництва в Україні – науковий керівник: к.е.н., доцент Бурковська А.В.
  2. Андрєшкова О.С. Особливості кредитування сільськогосподарських підприємств – науковий керівник: к.е.н., доцент Лункіна Т.І.
  3. Сандольська Т.В. Основні засади забезпечення економічної безпеки на підприємстві – науковий керівник: к.е.н., доцент Лункіна Т.І.
  4. Лунгол М.В. Розвиток соціально-відповідального бізнесу в Україні – науковий керівник: к.е.н., доцент Лункіна Т.І.
  5. Машевська Я.В. Стан фінансової безпеки на рівні регіонів – науковий керівник: к.е.н., доцент Лункіна Т.І.
  6. Шахраюк К.І. Основні проблеми інвестування аграрного сектора України – науковий керівник: к.е.н., доцент Лункіна Т.І.
  7. Щербак М.М. Основні засади ефективного розвитку суб'єктів господарювання в Україні – науковий керівник: к.е.н., доцент Лункіна Т.І.

Участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції «Актуальні фінансово-економічні проблеми сучасного розвитку України».