Екскурсія для старшокласників ЗОШ № 40 та Економічного ліцею №1

29 листопада 2013 року в рамках співпраці кафедри фінансів і кредиту МНАУ з школами Корабельного району відбулася екскурсія для старшокласників ЗОШ № 40 та Економічного ліцею №1.

Впродовж екскурсії учні відвідали обліково-фінансовий факультет та факультет менеджменту, де були ознайомлені з матеріально-технічною базою університету, відвідали їдальню та дізналися про основні напрями підготовки та спеціальності, якими можна оволодіти в Миколаївському національному аграрному університеті. Також на завершальному етапі учні мали змогу побачити талановиті творчі колективи університету, які презентували їм свої виступи.

Висловлюємо щиру вдячність дирекціям загальноосвітніх шкіл за тісну співпрацю!

Екскурсія для старшокласників ЗОШ № 40 та Економічного ліцею №1.