Відкритий виїзний урок на тему «Форми існування грошей»

26 вересня 2013 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Олега Ольжича Корабельного району учням 11 класу для підвищення рівня фінансової обізнаності було проведено відкритий виїзний урок на тему «Форми існування грошей», який провела кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Бурковська Алла Валентинівна.

Учням 11 класу для підвищення рівня фінансової обізнаності було проведено відкритий виїзний урок.