VІI Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

На VІI Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України», організований Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000», Аналітичною агенцією «Українська марка» та Громадською організацією «Молодь-Резерв ХХІ», від кафедри фінансів студенткою обліково-фінансового факультета групи Б-5/2 Парфьоновою Іриною була подана наукова робота на тему «Чи вплине законодавче регулювання ринку землі на ефективність вітчизняного аграрного виробництва?» (керівник – к.е.н., асистент Чайка Т.О.). За результатами відбіркового етапу вона посіла 1 місце у Миколаївському регіоні, що було підтверджено дипломом.

Диплом. Нагороджується Ірина Парфьонова.

Вітаємо Ірину з отриманою перемогою та бажаємо подальших наукових досягнень, успіхів у навчанні та роботі!

Подяка Чайці Тетяні Олександрівні. Новітній інтелект України.