Міжкафедральний семінар кафедр бухгалтерського обліку та фінансів МНАУ

5 квітня 2013 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся міжкафедральний семінар кафедр бухгалтерського обліку та фінансів з питань оподаткування доходів фізичних осіб із залученням фахівців Державної податкової інспекції Центрального району м. Миколаєва.

Відкрила науковий семінар завідувач кафедри бухгалтерського обліку к.е.н., доцент Дубініна М.В.

Почесною гостею на семінарі була Самошина Світлана Ігорівна ­– завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадкістю ДПІ Центрального району м. Миколаєва, яка розповіла про особливості оподаткування фізичних осіб.

Почесною гостею на семінарі була Самошина Світлана Ігорівна.

Під час семінару відбулися обговорення теоретичних і практичних аспектів оподаткування доходів фізичних осіб, зокрема з доповідями виступили:

1. Борисова Інна «Виникнення і розвиток податку з доходів фізичних осіб (період до I світової війни)» (група Б 4/1);
  2. Болгаріна Олена «Фіскальна ефективність податку з доходів фізичних осіб» (група Б 4/1);
  3. Сідлак Наталія «Податок з доходів фізичних осіб: зарубіжний досвід та вітчизняна практика» (група Б 4/1);
  4. Чебан Анна « Сравнительная характеристика налога на доходы физических лиц в России и на Украине» (група Б 5/4);
  5. Панчук Вікторія «Податкова соціальна пільга: поняття та порядок застосування» група (Б 5/2);
  6. Воробйова Лілія «Алгоритм проведення перерахунку щодо визначення суми податку з доходів фізичних осіб до повернення у зв’язку з поданням декларації на отримання податкової знижки фізичними особами» (група Б 5/4).

В цілому обмін інформацією на семінарі був корисним для всіх учасників, підвищив рівень обізнаності студентів щодо обговорюваного питання.

Міжкафедральний семінар. Сіренко Наталя Миколаївна.Міжкафедральний семінар. Вишневська Ольга Миколаївна.

Міжкафедральний семінар кафедр бухгалтерського обліку та фінансів з питань оподаткування доходів фізичних осіб.Міжкафедральний семінар кафедр бухгалтерського обліку та фінансів з питань оподаткування доходів фізичних осіб.