Екскурсія для учнів 10 та 11 класу МЗОШ №1 імені Олега Ольжича

29 січня 2013 року була проведена екскурсія для учнів 10 та 11 класу МЗОШ №1 імені Олега Ольжича корабельного району. Більшість школярів були вражені матеріально-технічною базою університету, організацією навчальної роботи та ставленням студентів до навчання. Більша частина учнів виявили бажання зареєструватися на ЗНО та записалися на підготовчі курси, які проводяться Миколаївським НАУ.

Фотозвіт екскурсії для учнів 10 та 11 класу МЗОШ №1 імені Олега Ольжича.