ІV Регіональний науковий семінар «Особливості проведення грошових реформ у країнах світу»
6 грудня 2012 року на базі Миколаївського НАУ відбувся ІV Регіональний науковий семінар на тему: «Особливості проведення грошових реформ у країнах світу», який щорічно проводить кафедра фінансів обліково-фінансового факультету.
До участі у семінарі було подано 42 заявки. Відібрано до виступів 8 доповідей. Які саме моделі проведення грошових реформ застосовуються країнами світу, у чому полягають їх особливості – про все це можна було дізнатися на семінарі.
Приємно відзначити, що з кожним роком межі Регіонального семінару поширюються. Так, в цьому році на нього завітали гості з 2 ВНЗ Миколаївської області, коледжів та ЗОШ № 44 Корабельного району.
Відкрив науковий семінар перший проректор, кандидат технічних наук, професор, академік УАЕК, заслужений працівник народної освіти України Бабенко Дмитро Володимирович, який привітав учасників семінару та побажав плідної праці.
Цікаві колекції на семінарі були представлені студентами МНАУ та кафедрою фінансів обліково-фінансового факультету.
Під час роботи семінару було заслухано такі теми доповідей:
1. Родольчук Світлана Сергіївна студентка 4-го курсу МНУ ім. В.О. Сухомлинського тема «Виникнення обміну валют»;
2. Ільненко Олександр Олександрович студент 3-го курсу МНУ ім. В.О. Сухомлинського тема «Види імператоріальних монет до реформи Октавіана»;
3. Щербина Юлія Олегівна студентка 3-го курсу МНАУ тема «Грошова реформа Петра І»;
4. Крохмаль Юлія Миколаївна студентка 3-го курсу МНАУ тема «Грошові реформи за часів Катерини ІІ»;
5. Мулява Діана Григорівна студентка 3-го курсу МНАУ тема «Грошова реформа С.Ю. Вітте»;
6. Венгер Анастасія Олегівна студентка 3-го курсу МНАУ тема «Грошові реформи СРСР»;
7. Дубачінська Ірина Анатоліївна студентка 3-го курсу МНАУ тема «Проведення конфіскаційних реформ в Німеччині (1924, 1948 рр.)»;
8. Степанова Вікторія Павлівна студентка 3-го курсу МНАУ тема «Грошові реформи Франції».
Виступи доповідачів супроводжувалися різноманітними слайдами та наведенням цікавих фактів, що пов´язані з грошовими реформами країн світу. Пізнавальною була і вікторина, де за вірні відповіді на запитання присутні мали можливість одержати призи.
Інформація, отримана на семінарі, була цікавою і корисною для студентів та учнів шкіл.
За результатами роботи IV-го регіонального наукового семінару «Особливості проведення грошових реформ у країнах світу» було видано
Збірник тез.