Новини кафедри

З початку 2012 року кафедрою фінансів проведені екскурсії по Миколаївському ДАУ для учнів 11 класу загальноосвітніх середніх шкіл № 33, 29, 14, 44 Корабельного району. Зустріч з випускниками шкіл проводили завідувач кафедри фінансів д.е.н., доцент кафедри фінансів Сіренко Н. М. та викладачі кафедри. Також перед школярами виступили представники приймальної комісії, факультету довузівської підготовки, студентський президент та магістри обліково-фінансового факультету.

Більшість школярів були вражені матеріально-технічною базою університету, організацією навчальної роботи та ставленням студентів до навчання. Повідомляємо, що більшість студентів виявили бажання стати студентами Миколаївського ДАУ та записалися на підготовчі курси, які проводяться Миколаївським ДАУ.