Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Новини МНАУ

Новини Миколаївського національного аграрного університету
 1. ФІНАЛ КОНКУРСУ З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ
  13 червня здобувачі вищої освіти облікового-фінансового факультету групи Б2/1 Буганов Олег та Ендрес Віталій взяли участь у Конкурсі з фінансової грамотності, що відбувся на базі Київської школи економіки. 

  Національний Конкурс був організований за підтримки Міністерства молоді та спорту, центру «Розвиток КСВ» та компанії Visa.
   

  Метою Конкурсу було підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань. До участі запрошували студентську молодь з усієї країни.
  У межах заходу 10 півфіналістів презентувати свої відео-роботи на тему «Фінансова грамотність» та інвестиційні плани щодо використання призу. Призовий фонд становив 18 000 гривень та був сформований за підтримки транснаціональної компанії Visa. За перемогу боролися конкурсанти з 13 міст України, але отримати головні призи вдалося 3 учасникам. 
  Здобувачі вищої освіти були нагороджені дипломами учасників та подарунками – фірмовими футболками Visa.
  Також під час заходу було проведено експрес-вікторину на економічну тематику, в якій здобувач вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету Ендрес Віталій здобув 3-е місце. 
   
  Наприкінці заходу здобувачі вищої освіти МНАУ пообіцяли організаторам, що наступного разу здобудуть перемогу. Бажаємо їм успіху!

  Науково-педагогічний колектив обліково-фінансового факультету

 2. Дайджест МНАУ №255


  До Вашої уваги новий випуск «Дайджесту МНАУ».
  До Вашої уваги новий випуск «Дайджесту МНАУ»
  Ви дізнаєтесь як студенти факультету агротехнологій пройшли практичні заняття на дослідному полі Миколаївського НАУ
  Як науково-педагогічні працівники МНАУ взяли участь у Всеукраїнській спартакіаді «Здоров’я»
  Та як волонтери МНАУ завітали до Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів.
   Приємного перегляду!
 3. Об’єднані свинарством: коли партнери стають друзями, а проблеми вирішуються разом!
  6 червня у Києві відбулася наймасштабніша подія свинарської галузі – ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство». Даний захід об’єднав понад 600 гостей, серед яких науковці ВНЗ та наукових установ, виробники, переробники, представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, міжнародних організацій та посольств. У якості учасника на конгрес завітав в. о. завідувача кафедри технології виробництва продукції тваринництва Миколаївського національного аграрного університету Лихач Вадим Ярославович.

  Конгрес розпочалася вітальним словом  Артура Лози, Президента Асоціації «Свинарі України» та Оксани Юрченко, Віце-президента АСУ.

  Під час ІХ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» в учасників події в рамках Бізнес-секції була змога обговорити найкритичніші питання галузі – відкриття ринку землі, держдотації, екологічні перипетії. А ситуації з АЧС в Україні та шляхам її подолання присвятили Круглий стіл під назвою «Коли ситуація з АЧС стане в Україні контрольованою?». До обговорення долучилися представники профільних органів, зокрема Держпродспоживслужби, ФАО та ЄБРР, а також вітчизняні свинарі.

  Крім того, вперше під час конгресу відбулася відверта розмова виробників і переробників свинини. Спеціально організований круглий стіл ««Цінові гойдалки»» та інші нюанси кооперації свинарів та м’ясопереробників».

  «Кипіла» робота і під час двох вузькоспеціалізованих секцій – Технологічної та Ветеринарної. Вітчизняні та міжнародні експерти ділилися знаннями та досвідом. Мова йшла про годівлю, менеджмент, вентиляцію тощо – всі ті аспекти, успішно керуючи якими можна суттєво покращити результати свого господарства.

  Наступного дня 07.06.2017 року було відвідано XXIX Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2017». «АГРО-2017» – це головна агропромислова виставка України і Східної Європи, яка виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та розвитку всіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектора. Це унікальна можливість для діалогу з представниками українських асоціацій, малими та великими підприємствами, іноземними інвесторами. Саме на «АГРО-2017» вирішується стратегія розвитку аграрного сектора на найближчі роки.
 4. ЗАСІДАННЯ ВИХОВНОЇ РАДИ
  8 червня відбулося засідання виховної ради Миколаївського національного аграрного університету на чолі із головою ради – проректором із науково-педагогічної та виховної роботи і підвищення кваліфікації Наталією Шаратою. На засіданні були присутні заступники деканів із виховної роботи, психолог, завідувач лабораторії науково-просвітницьких інноваційних технологій розвитку особистості, голова первинного профспілкового комітету студентів, коменданти гуртожитків, представники студентської колегії. 
  На засіданні головою ради було прозвітовано про виконану виховну роботу за 2016-2017 навчальний рік, про напрямки виховної діяльності та досягнуті результати. Окремо було розглянуто поточні питання, зокрема щодо звітності про виховну роботу на факультетах, підготовки карт поселення до гуртожитку, оплати за проживання в гуртожитку, психологічну допомогу здобувачам вищої освіти, які її потребують, діяльність центру працевлаштування тощо. 5. Дайджест МНАУ №254


  До Вашої уваги новий випуск «Дайджесту МНАУ».
  Ви дізнаєтесь як у МНАУ відбулося відкриття пам’ятного знаку Михайлу Ліванову - фундатору аграрної освіти півдня України, як на базі Миколаївського НАУ пройшла міжнародна науково-практична конференція «Історія і сучасність аграрної освіти і науки» та як у МНАУ відбулось підписання Меморандуму про створення пілотного проекту навчально-науково-виробничого консорціуму «Південний»
   Приємного перегляду!

 6. Відкрита кураторська година у магістрів факультету ТВППТСБ
  Студентські роки – це чудовий час нашого життя, який дарує безліч відкриттів, радощів і дозволяє знайти нових друзів. Тому саме тему студентського життя було обрано здобувачами вищої освіти та куратором групи ТМ1/2 доцентом Юрієм Франковичем Дехтярем для кураторської години. 
  Серед гостей були викладачі та працівники університету, а також друзі магістрів. Тому в залі панувала тепла атмосфера, сповнена спогадами та веселими історіями зі студентського життя. Магістри згадували якими вони були на першому курсі, як складали іспити й демонстрували свої таланти у різних конкурсах. «Ми вдячні куратору та викладачам за терпіння і підтримку в нелегкий період нашого життя» – говорять здобувачі вищої освіти. Під час кураторської години студентство інсценізувало яскраві моменти свого студентського життя, читали вірші та співали пісні. Дуже цікавим видався перегляд презентації фотографій зі Свята знань на першому курсі. 
  Кожен змінився, виріс і вже обрав свій шлях в доросле життя, але те почуття, що народилося і виросло в серці один до одного і до університету, молодь пронесе крізь життя. 

 7. Мотиваційний тренінг з іноземної мови для викладачів МНАУ
  Motivation English Training Class

  for tutors of Mykolayiv National Agrarian University
  will take place on June 6, 2017 at 3 p.m.
  Participants: the tutors of Foreign Language Department, MNAU;
  the English tutor from the UK Andrew John Ness.
  Address: Mykolayiv 9, Georgy Gongadze Str., Apt. 201.

  Мотиваційний тренінг з іноземної мови для викладачів МНАУ 

  за участю волонтера з Великобританії Ендрю Джона Несса
  відбудеться 6 червня 2017 р., о 15.00
  за адресою: м. Миколаїв, вул. Г. Гонгадзе, 9, ауд. 201


                       
              
    8. В рамках глобального проекту
  Романчик Марія здобувач вищої освіти факультету менеджменту групи МЕН 5/1 прийняла участь у заключному етаі IV Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді, яку традиційно організовувала Міжнародна гільдія професіоналів якості (МГПЯ) спільно з Клубом лідерів якості країн Центральної і Східної Європи (КЛЯ ЦСЕ). Міжнародна олімпіада проводилась у двох номінаціях – «Практики та методи менеджменту» та « Система менеджменту якості». В олімпіаді прийняли участь здобувачі вищої освіти та молоді фахівці з Білорусії, Італії, Казахстану, Литви, Словенії, України та інших країн.

  За підсумками олімпіади Романчик Марія була нагороджена Дипломом переможця олімпіади з номінації «Практики та методи менеджменту».

  Вітаємо Романчик Марію! 9. Дайджест МНАУ №253

  До Вашої уваги новий випуск «Дайджесту МНАУ»
  Ви дізнаєтесь як 22 травня відбулося нагородження переможців обласного конкурсу робіт молодих вчених Миколаївської області та як Миколаївський НАУ провів традиційний День поля з технології вирощування зернових колосових культур. Приємного перегляду!
  Приємного перегляду!

 10. Спортивні новини
  30-31 травня 2017 року на базі Миколаївського НАУ відбулась Всеукраїнська спартакіада «Здоров’я» серед науково-педагогічних та педагогічних працівників аграрних ВНЗ.

  В змаганнях з волейболу, настільного тенісу та шахів брали участь команди: НУБіП України, м.Київ, Подільський ДАТУ, Ніжинський АТІ, Сумський НАУ, Таврійський ДАТУ та Миколаївський НАУ.

  Збірна команда викладачів МНАУ з волейболу посіла перше місце в змаганнях. 

  Вітаємо команду з перемогою!

  Склад переможців:
  1. Овчарук С.В.
  2. Соколік В.Д.
  3. Расторгуєва Н.В.
  4. Садовий О.С.
  5. Альбещенко О.С.
  6. Боровський Д.Л.
  7. Бахматов В.В.


Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)