Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Новини МНАУ

Новини Миколаївського національного аграрного університету
 1. Відкриття учнівського зльоту «Лідери Миколаївщини»
  Сьогодні, 22 вересня 2017 року, на базі Миколаївського національного аграрного університету вперше стартував учнівський зліт «Лідери Миколаївщини». До університету завітали 120 учнів – учнівські президенти, відмінники навчання, делеговані школами всієї Миколаївської області та міста. 


  Учнівських лідерів Миколаївщини радо зустрів науково-педагогічний та студентський колектив університету. Для гостей заплановано цікаву програму, численні розважальні заходи, що сприятимуть безпосередньому ознайомленню із університетською освітою та студентським життям.  2. Набір на курси базової підготовки та підвищення кваліфікації оцінювачів
      Миколаївський національний аграрний університет продовжує набір на курси базової підготовки та підвищення кваліфікації оцінювачів за напрямом «Експертна грошова оцінка земельних ділянок».
      Для забезпечення повноцінного та високоякісного рівня освітнього процесу запрошуються провідні спеціалісти з експертної грошової оцінки земельних ділянок. Навчання проводиться в сучасних аудиторіях, обладнаних кондиціонерами та мультимедійними засобами навчання. Викладачі та іногородні слухачі мають змогу, за доступними цінами, поселитися в готелі та харчуватися в буфеті Інституту післядипломної освіти МНАУ.

  Заплановані навчальні заходи:
  Жовтень 2017 р. - навчальний курс підвищення кваліфікації
  Грудень 2017 р. - навчальний курс базової підготовки

  За додатковою інформацією звертатися до
  Інституту післядипломної освіти МНАУ, пр. Героїв України, 91А, т. 42-48-96

  або за посиланням http://www.mnau.edu.ua/ua/02_01_03.html

 3. Заходи до Всесвітнього дня туризму
  Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що 27 вересня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня туризму за участі заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Кіндратіва В.З. відбудеться сходження на гору Говерлу (проект плану заходу додається).
  До участі у заході запрошуються особи, які досягли 18-річного віку, мають достатню фізичну підготовку та цікавляться туризмом. Збір учасників 26 вересня 2017 року о 04.30. год. біля готелю «Миколаїв» (пр. Центральний, 107).
  Заявки на участь просимо надсилати за формою, що додається, до 21 вересня 2017 року на електронну адресу tourism-nik@ukr.net.
  Координатор заходу: Максименко Олександр Віталійович, начальник управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації.

  Контактний телефон: 093 935 91 65.

  План туристичного походу: переглянути


 4. ІІ Кубок ректора з футболу
  27 вересня 2017 року на футбольному полі Центрального міського стадіону за адресою вул. Спортивна, 1/1 відбудуться змагання «ІІ Кубок ректора з футболу».
  Початок змагань о 10.00 год.
  Запрошуються збірні команди всіх факультетів та коледжів університету. Заявки подати на кафедру фізичного виховання до 20 вересня 2017 року.

  Кафедра фізичного виховання
 5. Дайджест МНАУ №258


  До Вашої уваги новий випуск «Дайджесту МНАУ».

  Ви дізнаєтесь як ректора Миколаївського НАУ було нагороджено почесною відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною», як напередодні нового навчального року в МНАУ відбулось засідання Вченої ради, та як 1 вересня Миколаївський НАУ урочисто відсвяткував День знань.
  Приємного перегляду!

 6. Профорієнтаційна робота кафедри економіки підприємств
    8 вересня 2017 року викладачі кафедри економіки підприємств за доброю традицією співпраці Миколаївського національного аграрного університету із загальноосвітніми навчальними закладами Врадіївського району відвідали Адамівську, Доброжанівську, Захарівську та Врадіївську районну гімназію.
     Під час зустрічей з учнями та їх батьками викладачі кафедри надали інформацію про філію підготовчих курсів Миколаївського національного аграрного університету та особливості вступної компанії 2017-2018 н. р.
    Із загальноосвітніми навчальними закладами Врадіївського району Адамівською, Доброжанівською, Захарівською та Врадіївською районною гімназією було укладено угоди про спільну діяльність.
     Дякуємо усім директорам та класним керівникам шкіл та гімназії Врадіївського району, а також особисто Висоцькому Петру Тимофійовичу (голова Врадіївської районної ради), Мокряк Олені Миколаївні (начальник відділу освіти Врадіївської райдержадміністрації) та Лисак Тетяні Василівні (методист відділу освіти Врадіївської райдержадміністрації) за багаторічну плідну співпрацю з Миколаївським національним аграрним університетом.


 7. День народження Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів
  5 вересня 2017 року мешканці Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів відзначали знаменну дату. Саме цього дня 15 років тому було відкрито Притулок  – заклад, який став рідної домівкою для багатьох людей поважного віку. Мешканці притулку на чолі із директором Володимиром Яковичем Власовим радо зустріли гостей та всіх небайдужих до долі сторонніх.
  Серед гостей були найближчі друзі цього закладу – колектив Миколаївського національного аграрного університету. Традиційно університет подарував підопічним овочі, вирощені та зібрані руками студентської молоді. Мешканці притулку також висловили колективу університету на чолі із ректором В’ячеславом Сергійовичем Шебаніним слова подяки за їхні добрі справи та підтримку. 
 8. Спортивні новини
  З 1 по 3 вересня 2017 року на базі відпочинку «Перлина» (м.Очаків) відбулась ІІ-а Спартакіада «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників та співробітників Миколаївського НАУ.

  В змаганнях з шашок перше місце здобув співробітник АГЧ Зінченко Р.В.

  В змаганнях з настільного тенісу перемогу здобув факультет менеджменту (Домаскіна М.А. та Альбещенко О.С.)

  В змаганнях з доміно перше місце посіла команда факультету ТВППТСБ (Мельник В.О. та Стародубець О.О.)

  В шахах перемогу здобула команда факультету агротехнологій (Пилипенко О.В.)

  В баскетбольних кидках перемогла команда ТЕК (Коржевський М.Ю., Мельник О.С. та Мурзенко О.І.)

  В змаганнях з волейболу перше місце здобула збірна команда АГЧ.

  За підсумками змагань перше загальнокомандне місце посіла команда Технолого-економічного коледжу. Друге місце – команда факультету агротехнологій, третє місце – співробітники АГЧ. 9. Кафедра економіки підприємств щиро вітає вчителів, учнів та їх батьків зі Святом знань!

  Висловлюємо щирі слова подяки за плідну співпрацю з нашим університетом вчителям та директорам ЗОШ Врадіївського району, Врадіївської районної гімназії та ЗОШ №20 м. Миколаєва.
  Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
  Усім учням бажаємо здійснення найзаповітніших мрій і з радістю чекаємо у Миколаївському національному аграрному університеті. 


   

   

  Мира, добра та злагоди усім нам!

 10. Команда обліково-фінансового факультету «Адреналін» прийняла участь у спартакіаді «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників та співробітників університету
      Команда «Адреналін» стала переможцем у номінації «Найзгуртованіша команда». Капітан команди — завідувач кафедри інформаційних систем і технологій, доцент Волосюк Юрій Вікторович. Протягом днів змагань усі науково-педагогічні працівники й співробітники команди отримали позитивні емоції, досвід у змаганнях з різних видів спорту, гарний настрій, чудові враження. Команда «Адреналін» прийняла участь у змаганнях з доміно, шахів, настільного тенісу, волейболу й інших видів змагань, які було передбачено програмою спартакіади.
      Найбільш емоційними змаганнями для команди були волейбол й естафети, участь у яких дозволила перевірити командний дух:
  «Ми усі, як один.
  Звати нас «Адреналін»!
  Адреналін – до перемоги!
  Адреналін – спорту дорогу!
  Адреналін – команда надії!
  Адреналін – здійснює мрії!
  Адреналін – наш вулкан!
  Тільки вперед – наш капітан!»
  Дякуємо ректорові університету Шебаніну В’ячеславу Сергійовичу, кафедрі фізичного виховання за організацію змагань, профспілковому комітету, центру громадського харчування, командам факультетів університету й Технолого-економічного коледжу, вболівальникам за підтримку! 

  Усім учасникам змагань міцного здоров’я й позитивного настрою!

  Деканат обліково-фінансового факультету.
Південь Органік

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)