Історія кафедри

Історія кафедри фінансів, банківської справи та страхування, як самостійного структурного підрозділу Миколаївського національного аграрного університету, розпочалася 2003 року. Після розподілу кафедри фінансів і економічного аналізу було створено кафедру фінансів та кафедру економічного аналізу. Протягом 2002-2003 років її очолював кандидат економічних наук, доцент Микола Сергійович Загородній, з 2003 року по 2010 рік – кандидат економічних наук, доцент Іван Васильович Кушнір, з 2010 року – на чолі кафедри доктор економічних наук, професор Наталя Миколаївна Сіренко.

Сучасний склад кафедри – це досвідчені кандидати економічних наук, доценти Алла Валентинівна Бурковська, Микола Дмитрович Бабенко, Тетяна Іванівна Лункіна, Інна Володимирівна Баришевська, Ольга Іванівна Мельник, Анастасія Сергіївна Полторак, Наталія Олександрівна Шишпанова, асистенти Олена Андріївна Боднар, Катерина Анатоліївна Мікуляк. Допомагає в забезпеченні освітнього процесу лаборант Наталія Анатоліївна Хізниченко.

До 30-річчя Миколаївського національного аграрного університету

Метою кафедри фінансів, банківської справи та страхування є підготовка висококваліфікованих фахівців з високим рівнем знань, які є конкурентоспроможними на ринку праці, вміють ефективно використовувати отримані знання та практичні навички щодо основних напрямів ефективного господарювання сільського господарства.

Випускники університету, що пройшли підготовку на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування працюють у:

• банківській системі;
  • страхових компаніях;
  • системі державних служб (Державній фіскальній службі України, Державній фінансовій інспекції України, Державній казначейській службі України, Пенсійному фонді України, тощо);
  • підприємствах різних галузей;
  • приватними підприємцями тощо.