Щорічний учнівський зліт «Лідери Миколаївщини», 2018

З 28.09.2018 р. по 30.09.2018 р. у Миколаївському національному аграрному університеті проходив щорічний учнівський зліт «Лідери Миколаївщини». Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування зустрів учнівських лідерів Корабельного району, які із задоволенням долучилися до проведення заходу.

Щорічний учнівський зліт «Лідери Миколаївщини», 2018

Першого дня проходила реєстрація учасників, урочисте відкриття зльоту, де із вітальним словом виступив директор Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Олена Олександрівна Удовиченко, ректор Миколаївського національного аграрного університету, доктор технічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України В’ячеслав Сергійович Шебанін. Яскравими художніми номерами зустрів учасників студентський актив Миколаївського національного аграрного університету. Цього ж дня, всі бажаючі мали змогу відвідати дискотеку у Головному навчальному корпусі МНАУ.

Щорічний учнівський зліт «Лідери Миколаївщини», 2018

29.09.2018 р. учнівська молодь Миколаївщини мала можливість детальніше ознайомитися із освітньою, науковою, виховною, матеріально-технічною базою університету, поспілкувалися з військовослужбовцями 79-ої окремої десантно-штурмової бригади і мешканцями Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів.

За результатами проведення спортивних змагань, учнівські лідери шкіл Корабельного району отримали дипломи та медалі, якими їх нагородили під час закриття урочистого заходу.

Щорічний учнівський зліт «Лідери Миколаївщини», 2018

Дякуємо організаторам та учасникам учнівського зльоту «Лідери Миколаївщини» за теплу атмосферу, нові знайомства та яскраві враження!