Участь здобувачів вищої освіти у Всеукраїнській студентській олімпіаді

«Управлінський облік»

За результатами перевірки олімпіадних робіт здобувачів вищої освіти призові місця розподілили таким чином:

I місце – Бурлака Євгеній, гр. Б 5/2;

II місце – Ворошилова Олена, гр. Б 4/2;

III місце – Гусаренко Вікторія, гр. Б 4/2.

Здобувачі вищої освіти, які зайняли призові місця, рекомендовано до участі у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

«Податкова система України»

I місце – Дичко Ксенія, гр. Б 4/1;

II місце – Тусова Наталія, гр. Б 4/1;

III місце – Васильєва Оксана, гр. Б 4/1.

«Фінанси»

II місце – Хоренженко Валерія, гр. Ф 3/1; Жигало Вероніка, гр. Ф 5/2;

III місце – Гринчук Юлія, гр. Ф 4/1; Іваненко Ганна, гр. Ф 4/1; Суліма Вікторія, гр. Ф 3/1.

«Страхова справа»

I місце – Онуфрак Тетяна, гр. Ф 5/1;

II місце – Паламарчук Вікторія, гр. Ф 3/1;

III місце – Мельник Юлія, гр. Ф 5/1.

Результати проведення I етапу олімпіади зі спеціальності
«Фінанси і кредит» (Фінанси, банківська справа та страхування)

II місце – Мельник Юлія, гр. Ф 5/1; Жигало Вероніка, гр. Ф 5/2;

III місце – Хоренженко Валерія, гр. Ф 3/1; Білей Анна, гр. Ф 3/1.

«Державні фінанси»

II місце – Мельник Юлія, гр. Ф 5/1; Жигало Вероніка, гр. Ф 5/2;

III місце – Гринчук Юлія, гр. Ф 4/1; Іваненко Ганна, гр. Ф 4/1.