VIII Регіональний науковий семінар «Досвід захисту грошових одиниць в країнах світу»

18 травня 2017 р. кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Миколаївського НАУ було проведено VІІІ Регіональний науковий семінар «Досвід захисту грошових одиниць в країнах світу». В семінарі взяли участь здобувачі вищої освіти Миколаївського НАУ, Новобузького коледжу Миколаївського НАУ та гості.

Відкрила науковий семінар д.е.н., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сіренко Наталя Миколаївна, яка привітала учасників та наголосила на важливості вивчення, аналізу й узагальнення інформації про особливості захисту грошових одиниць в країнах світу в умовах сьогодення. До участі в семінарі було подано 31 заявку, з яких відібрано для виступу 5 доповідей.

Пізнавальною була вікторина, де учасники мали змогу дізнатися про цікаві факти щодо захисту грошових одиниць в країнах світу, а також отримати цінні подарунки за вірні відповіді.

Великий інтерес викликали унікальні колекції, представлені кафедрою фінансів, банківської справи та страхування Миколаївського НАУ.

Дякуємо всім учасникам та гостям семінару за участь та сподіваємося на подальшу співпрацю!