Кураторська година присвячена Великому Кобзареві Т. Г. Шевченку

6 березня 2017 р. здобувачі вищої освіти академічної групи Ф 4/1 на чолі з куратором, к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Баришевською І. В., провели кураторську годину, яка була присвячена Великому Кобзареві Т. Г. Шевченку. Студенти групи виступили з доповідями, віршами і презентаціями.

За підсумками кураторської години було доведено, що особистість Т. Г. Шевченка та його творчість здійснили неоціненний вплив на розвиток української літератури та формування суспільної свідомості українців як того часу так і сьогодення. Великий Кобзар залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам´ять про себе. Протягом свого життя пробуджував любов до своєї Батьківщини, закликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам´ятати про генія українського народу.