Секційне засідання «Фінансове забезпечення розвитку агропромислового комплексу України»

24 березня 2017 р. на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося секційне засідання «Фінансове забезпечення розвитку агропромислового комплексу України» 29-ої студентської науково-теоретичної конференція «Участь молоді у розбудові агропромислового комплексу країни». На засіданні обговорювалися актуальні теми щодо впливу фінансових чинників на конкурентоспроможність підприємств агропромислового комплексу, принципів регулювання діяльності в різних сферах економіки України, фінансового механізму інноваційного розвитку підприємств, сучасного стану та перспектив скорочення зовнішнього державного боргу України, вітчизняного та зарубіжного досвіду зеленого офісу та інші питання. Учасниками секційного засідання були 57 здобувачів обліково-фінансового факультету денної та заочної форм навчання.

Секційне засідання відкрила завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Сіренко Наталя Миколаївна, яка наголосила на важливості участі молоді у розбудові фінансової системи України, проведенні здобувачами вищої освіти наукових досліджень у цій сфері та впровадженні їх у практичну діяльність фінансово-кредитних установ та підприємств різних галузей. Представлені доповіді викликали зацікавленість серед здобувачів вищої освіти та супроводжувалися жвавим обговоренням.

За підсумками секційного засідання конференції призові місця розподілені серед здобувачів вищої освіти наступним чином:

1 місце:
Волошиновська Альона Валеріївна, акад. група Б 3/1 з темою «Зарубіжний досвід підтримки сільськогосподарського виробництва».

2 місце:
Яковенко Анастасія Олегівна, акад. група Б 5/1 з темою «Зелений офіс: вітчизняний та зарубіжний досвід».

3 місце:
Гладченко Андрій Сергійович, акад. група Б 5/2 з темою «Напрями вдосконалення обліку фінансових результатів діяльності підприємств».

Бажаємо в подальшому здобувачам вищої освіти Миколаївського національного агарного університету творчого натхнення та нових наукових звершень!

Фотозвіт