Щиро вітаємо із професійними святами!

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА У МИКОЛАЇВСЬКОМУ НАУ

17 листопада 2016 року вся університетська спільнота Миколаївського національного аграрного університету відзначала два чудових свята – День працівників сільського господарства та Міжнародний день студента.

З вітальним словом до присутніх у святковій залі звернувся ректор Миколаївського національного аграрного університету В´ячеслав Сергійович Шебанін.

Святковий настрій всім присутнім у залі, подарували науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування, які і відкрили святковий концерт. Чудові українські сукні, зачіски та прикраси зробили виступ незабутнім та дивовижним, розкривши всю красу українського народу та української землі.

Щиро вітаємо всіх науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного коледжу із професійними святами! Бажаємо успіхів, здоров´я та щастя!

Щиро вітаємо всіх науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів вищої освіти МНАУ та ТЕК із професійними святами!Щиро вітаємо всіх науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів вищої освіти МНАУ та ТЕК із професійними святами!