VII Регіональний науковий семінар «Міжнародні кредитно-фінансові установи та їх співробітництво з Україною»

26 травня 2016 р. кафедрою фінансів і кредиту Миколаївського НАУ було проведено VІІ Регіональний науковий семінар «Міжнародні кредитно-фінансові установи та їх співробітництво з Україною». В семінарі взяли участь здобувачі вищої освіти Миколаївського НАУ, Новобузького коледжу Миколаївського НАУ, приватного вищого навчального закладу «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика», учні Миколаївської гімназії №3 та гості.

Відкрила науковий семінар канд.екон.наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Бурковська Алла Валентинівна, яка привітала учасників та наголосила на важливості вивчення, аналізу й узагальнення інформації про особливості співробітництва України з міжнародними кредитно-фінансовими установами в умовах сьогодення. До участі в семінарі було подано 37 заявок, з яких відібрано для виступу 5 доповідей на таку тематику:

1. Решетніков Віталій Сергійович, Миколаївський національний аграрний університет

Тема доповіді: «МВФ та його співпраця з Україною»

2. Гуліч Вадим Олегович, Миколаївський національний аграрний університет

Тема доповіді: «Особенности возникновения и деятельности МВФ»

3. Маковська Альона Анатоліївна, Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Тема доповіді: «Європейський Банк реконструкції та розвитку та його співробітництво з Україною»

4. Ставинський Дмитро Олегович, ПВНЗ «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика»

Тема доповіді: «Співпраця України з ЄБРР»

5. Бурлака Євгеній Вікторович, Миколаївський національний аграрний університет

Тема доповіді: «Перспективи розвитку відносин ЄБРР з сільським господарством України»

Пізнавальною була вікторина, де учасники мали змогу дізнатися про цікаві факти щодо тенденцій розвитку співпраці України з міжнародними кредитно-фінансовими установами, зокрема Міжнародним валютним фондом, Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Європейським банком реконструкції та розвитку, а також отримати цінні подарунки за вірні відповіді.

Великий інтерес викликали унікальні колекції, представлені кафедрою фінансів і кредиту та здобувачами вищої освіти обліково-фінансового факультету Миколаївського НАУ.

Дякуємо всім учасникам та гостям семінару за участь та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Фотозвіт