Фінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів

11 травня 2016 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся фінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації). В ході гри між учасниками відбулась жвава та конструктивна дискусія щодо страхування професійної відповідальності, фінансової безпеки держави, співпраці України з міжнародними фінансовими інституціями та ін.

Члени журі Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів відзначили досить глибокі знання команд з фінансових проблем сучасності, а також подякували їх науковим керівникам за належний рівень підготовки учасників до змагання. В результаті запеклої боротьби, відповідно до рейтингової таблиці, місця команд розподілилися таким чином:

І місце – команда «Ф_Аспект» (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова);

ІІ місце – команда «Карт-бланш» (Миколаївський національний аграрний університет);

ІІІ місце – команда «Клайдсдельські скакуни» (Миколаївський національний аграрний університет);

IV місце – команда «Форвард» (Миколаївський національний університет

імені В.О. Сухомлинського).

Заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Ганна Леонідівна Каськова, відзначивши високий професійний рівень учасників та значний науковий потенціал молодих науковців, нагородила їх дипломами І-ІІІ ступенів і дипломом за оригінальність, креативність та науковий підхід у вирішенні сучасних фінансових проблем під час проведення Миколаївського регіонального Турніру молодих фінансистів (серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації).  Крім того, команди були відзначені грошовими преміями.

Учасники турніру подякували за високий рівень його організації та виявили бажання щодо продовження таких наукових змагань в майбутньому.

Вітаємо команди! Бажаємо всім учасникам успіхів, творчих здобутків та нових наукових звершень!