25 квітня 2016 року на кафедрі фінансів і кредиту відбулося секційне засідання Причорноморської регіональної науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу «Фінансове та інноваційно-інвестиційне забезпечення соціально-економічного розвитку аграрного сектора». Секційне засідання відкрила завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Сіренко Наталя Миколаївна, яка наголосила на важливості проведення наукових досліджень, а також оприлюднення їх результатів у закордонних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз.

Під час засідання науково-педагогічні працівники доповідали на такі актуальні теми, як розвиток соціального підприємництва в Україні як бізнесу з соціальною місією; особливості функціонування офшорних зон; організація камеральної перевірки суб’єктів господарювання; роль кредитування як інструменту забезпечення інноваційного розвитку економіки; стан кредитування сільськогосподарських підприємств у сучасних умовах; тенденції розвитку іпотечного кредитування.

Бажаємо науково-педагогічним працівникам кафедри фінансів і кредиту творчого натхнення та подальших наукових досягнень!