Результати півфіналу Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації)

15 квітня 2016 року відбувся півфінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації),  в якому прийняли участь команди Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Між учасниками відбулась конструктивна дискусія, присвячена стану, тенденціям розвитку медичного страхування в Україні, перевагам та недолікам впровадження в Україні монетарного режиму інфляційного таргетування, проблемам реалізації валютної політики, зарубіжному досвіду функціонування податкової системи та ін.

Члени журі Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів відмітили досить глибокі знання команд з фінансів, а також подякували їх науковим керівникам за належний рівень підготовки учасників до змагання. Так, відповідно до рейтингової таблиці, до фіналу Турніру ввійшли чотири команди, які показали найвищі з позицій журі результати.

Фінал Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації) відбудеться 12 травня 2016 р. о 13.00 у Миколаївському національному аграрному університеті.

Команди-учасники фінального змагання Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів

(серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації)

Назва команди

ВНЗ

Бали

Клайдсдельские скакуни

Миколаївський національний аграрний університет

Сart blance

Миколаївський національний аграрний університет

Форвард

Миколаївський національний університет імені

В. О. Сухомлинського

Ф_аспект

Національний університету кораблебудування

імені адмірала Макарова

Щиро дякуємо всім командам за цікаву та справедливу гру!

Нехай переможе сильніший!