Результати І гри чвертьфіналу Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації)

З метою сприяння набуттю умінь розв’язувати складні фінансові проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях Департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації за підтримки Ради ректорів вищих навчальних закладів Миколаївської області на базі Миколаївського національного аграрного університету з 12 квітня по 12 травня 2016 року проводиться Миколаївський регіональний турнір молодих фінансистів (серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації).

12 квітня 2016 р. відбулася перша гра чвертьфіналу Турніру. Вітальне слово під час урочистих зборів з нагоди відкриття Турніру було надано ректорові Миколаївського НАУ – доктору технічних наук, професору, члену-кореспонденту Національної академії аграрних наук України В.С. Шебаніну, який привітав учасників і гостей, вказавши на вагомість для регіону ініціативи щодо проведення даного Турніру та значний досвід МНАУ в організації подібних заходів.

Учасників Турніру привітала директор Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидат педагогічних наук, доцент А.Б. Веліховська, подякувала організаторам Турніру за ініціативу в його проведенні, адже таке командне змагання студентів у формі рольової гри сприяє набуттю умінь розв’язувати складні фінансові проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.

У першій грі чверть фіналу Турніру взяло участь сім команд таких провідних вищих навчальних закладів Миколаївщини як Миколаївський національний аграрний університет, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.

До складу журі були залучені провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів регіону, органи державної

влади. Активну участь прийняли в оцінці учасників представники банківських та небанківських фінансово-кредитних установ, зокрема, В.В. Сокур (страхова компанія «Іллічівське»), директор відділення Миколаївське ПАТ КБ «ПриватБанк» Д.В. Калнауз та ін.

У першій грі чвертьфіналу Миколаївський регіональний турнір молодих фінансистів молодих фінансистів усі команди проявили оперативність у процесі підготовки до змагання та показали високий рівень знань в галузі фінансів та страхування, продемонстрували обізнаність щодо ролі податків у бюджетній політиці України, методів управління бюджетним дефіцитом, особливостей аграрного страхування, розвитку медичного страхування, зарубіжного досвіду функціонування податкової системи, перспектив скорочення державного боргу. Варто відмітити, що команди виявили значний інтерес до вирішення проблем розвитку вітчизняної економіки, враховуючи світові тенденції відповідно до європейського вектору розвитку та запропонували власне бачення їх вирішення.

Друга гра чвертьфіналу Миколаївського регіонального турніру молодих фінансистів (серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації) відбудеться 13 квітня 2016 р. о 13.00 у Миколаївському національному аграрному університеті.

Дякуємо усім командам за участь, бажаємо творчої наснаги та нових перемог на науковій ниві!