Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

23 березня 2016 року, магістрантка групи Б 5/1 Щербак М.М., під керівництвом к.е.н. старшого викладача кафедри фінансів і кредиту Мельник О.І., прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» та отримала диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Щербак М.М. з перемогою та бажаємо подальших нових перемог, натхнення та наукових здобутків!

Фотозвіт