Відкрите лекційне заняття з дисципліни "Страхування" (напрям підготовки 6.030509 "Облік і аудит"

Кафедра фінансів і кредиту Миколаївського НАУ з метою підвищення якості освітнього процесу традиційно залучає фахівців провідних фінансових компаній.

Так, 12 жовтня 2015 р. на лекційне заняття з дисципліни «Страхування» завітала керівник Миколаївської філії Приватного акціонерного товариства  «Страхове товариство «Іллічівське»» - Сокур Валентина Вікторівна.

Валентина Вікторівна розповіла студентам напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» про особливості підготовки професіоналів для ринку страхових послуг та умови Програми навчання для різного рівня підготовки агентів в СТ «Іллічівське». Студентам була доведена інформація про  страхові продукти та методи роботи з клієнтами, а також тенденції розвитку страхового ринку України.

Дякуємо СТ «Іллічівське»

за плідну співпацю!