Участь у проведенні Дня відкритих дверей у Миколаївському національному аграрному університеті

22 жовтня 2015 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей для випускників 11-х класів Корабельного району міста Миколаєва.

Абітурієнти мали можливість поринути в атмосферу студенства, відвідати навчальні лабораторії університету, а також поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом. Всі бажаючі могли задати питання студентам про організацію освітнього процесу на факультетах та роботу студентського самоврядування.

Також під час заходу працівники приймальної комісії надали вичерпну інформацію про спеціальності, основні напрями підготовки, можливості здобуття військової підготовки та практики за кордоном. Варто відмітити, що абітурієнтів було запрошено до Пункту реєстрації учасників ЗНО на базі Миколаївського НАУ.

Дякуємо школам Корабельного району за участь у Дні відкритих дверей!

Запрошуємо абітурієнтів на навчання до Миколаївського національного аграрного університету!