Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Школа розвитку сільської громади

В умовах децентралізації влади виникають дискусії щодо майбутнього не тільки сіл, а й районів, міст та навіть цілих областей. Варто відмітити, що сьогодні задля успішного результату глибоких реформ важливим є забезпечення навчання представників місцевої влади та громад.

З цією метою 15-17 липня 2015 р. представники кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету – канд. екон. наук Лункіна Т. І. та асистент Корабахіна А. Ю. взяли участь у першому трьохденному тренінг-курсі у «Школі розвитку сільської громади».

Експерти та практики «Ресурсного центру сприяння розвитку місцевої демократії на Миколаївщини», що створено Фондом розвитку м. Миколаєва – доценти ОРІДУ НАДУ при Президентові України Олеся Голинська та доцент ОРІДУ НАДУ Михайло Свірін, а такожзаступник начальника Управління капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації Лілія Машкова, голова правління Фонду Михайло Золотухін запропонували насичену програму, що містила:

по-перше,роз’яснення основних засад ідеології та планів реформ з формування спроможних територіальних громад відповідно до нових вимог законодавства України;

по-друге, практичні вправи — роботи над помилками та узагальнення кращих практик перших кроків формування спроможних територіальних громад у Миколаївської , Одеської та інших областей України. Зокрема, формування перспективних планів та паспортів об’єднаних громад, практики організації та результатів їх громадських обговорень;

по-третє, презентацію можливостей залучення ресурсів (кошти: ДФРР, державного бюджету, місцевих бюджетів та гранти міжнародних і місцевих донорів) для формування та розвитку спроможних територіальних громад.

ФОТОЗВІТ

 

 

Південь Органік

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)