«Школа молодого агрополітика - 2015»

5-6 червня у м. Києві відбулася перша «Школа молодого агрополітика», організована з ініціативи інтернів Програми стажування громадськї організації «Ліга інтернів» у партнерстві з Проектом USAID АгроІнвест та Фондом Богдана Гаврилишина.

Учасниками Школи стали 30 найкращих студентів, аспірантівімолодих науковців аграрних вузів та науково-дослідницьких інститутів з різних областей України. Варто відмітити, що від Миколаївської області було відібрано 5 представників, в тому числі і асистент кафедри фінансів і кредиту – Корабахіна Анастасія Юріївна ( Робоча група №2 «Доступ до фінансування для сільськогосподарських виробників»).

Лектори Школи – відомі українські та зарубіжні політики, бізнесмени, громадські діячі й науковці:

Олексій Павленко – Міністр аграрної політики та продовольства України

Володимир Лапа – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Вадим Івченко – народний депутат України

Алекс Ліссітса – Президент асоціації «український клуб аграрного бізнесу»

Леонід Козаченко – народний депутат України

Олександр Муляр – координатор напрямку агрополітики, Проект USAID АгроІнвест

Геннадій Новіков – голова Аграрного Союзу України

Д-р Фолькер Зассе – керівник проекту «Німецько-український аграрний діалог»

Жан-Жак Ерве – радник правління з сільськогосподарських питань «Креді Агріколь Банк»

Вадим Бодаєв – віце президент холдингу AgroGeneration, директор компанії SigmaBleyzer.

Протягом 6 червня учасники Школи працювали над розробкою пропозицій до Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період 2015–2020 рр.

Щиро дякуємо ГО «Ліга інтернів», організаторам Проекту USAID АгроІнвест та Благодійному фонду Богдана Гаврилишина за можливість молоді долучитися до державної агарної політики!