Майстер-клас «5 кроків до жіночності»

23 квітня 2015 року за ініціативи Миколаївського національного аграрного університету в загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів – центрі загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради було проведено майстер-клас «5 кроків до жіночності», в межах якого вихованцям школи-інтернату було надано інформацію про способи та засоби догляду за волоссям, проблеми, які можуть виникнути внаслідок неправильного догляду. Також фахівцями з перукарського мистецтва було продемонстровано зачіски, які легко можна зробити власноруч, а головне швидко і красиво. Надано рекомендації по макіяжу, одягу, догляду за нігтями та створенню образу в цілому.

Студенти МНАУ учасникам заходу подарували стайлер для волосся та необхідні предмети по догляду за волоссям.

Підлітки дізнались багато нового і цікавого під час зустрічі зі студентами МНАУ, наприкінці якої щиро дякували за організацію та  проведення майстер-класу по догляду за зовнішністю, а також за корисні поради, нові знання та отримане задоволення!

ФОТОЗВІТ