Результати півфіналу Турніру фінансистів від 16.04.2015 р.

16 квітня 2015 р. відбувся другий півфінал Турніру молодих фінансистів, ведучими якого були завідувач кафедри фінансів і кредиту, д.е.н., професор Сіренко Н.М. та к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Баришевська І.В.

До складу членів журі ввійшли науково-педагогічні працівники обліково-фінансового факультету, зокрема декан обліково-фінансового факультету, д.е.н., професор Вишневська О.М., к.е.н., доцент Крамаренко О.М., к.е.н., асистент Сирцева С.В., а також асистенти кафедри фінансів і кредиту та обліку і аудиту.

У другому півфіналі Турніру змагалися 7 команд, які проявили міцні знання у вирішенні таких питань як державний борг та шляхи його зменшення, бюджетний дефіцит, страхування сільськогосподарських товаровиробників, а також аналізували світовий досвід боротьби з інфляцією. Варто відмітити, що команди виявили значний інтерес до вирішення проблем розвитку вітчизняної економіки та запропонували власні шляхи їх вирішення.

РЕЗУЛЬТАТИ ПІВФІНАЛУ ТУРНІРУ МОЛОДИХ ФІНАНСИСТІВ

від 16.04.2015 р.

Назва команди

Загальна кількість балів

Carpe Diem (гр. Е3/2)

65,5

Авуар (гр. Б3/2)

ЭЦНОВА (гр. ЗЕД 3/1)

Баланс (гр. Б 3/1)

61,5

Дебет (гр. Б 3/3)

Банкноти (гр. Е 3/3)

59,0

Фінансисти майбутнього (гр.Ф3/2) 48

Дякуємо усім командам за участь та бажаємо наснаги та нових перемог!

ФОТОЗВІТ